12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková raw tyčinka s kakaem, mandlemi a kešu ořechy, prvotřídní kvality, zcela bez cukru a jakýchkoliv konzervantů, představuje výjimečnou, zdraví přínosnou a na bílkovinu bohatou, kakaovo-oříškovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá, ale plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, ve škole, práci či na cestách.Složení: Ovoce (54%) (datle*), ořechy (36%) (kešu*, mandle*), kakao* (10%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

3 důvody proč prodáváme 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Nela Szotková, Mšené-lázně:
12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g u nás v kanceláři jedna kamarádka propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to teda vyzkoušet. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Navíc ta investice není tak vysoká. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g utratila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g zakoupily další dvě.

Marie Jůdová, Čermná:
12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g jsem sháněla několik měsíců, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na doporučení kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem velice spokojená. Spolehlivě plní všechny svoje funkce a má hodně hezký design. Rovněž cena mi imponuje, a tak mohu doporučit i dalším.

Viktor Tyburec, Písty:
ze začátku jsem přemýšlel na jiným typem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Je pěkně skladovatelný. Po vzhledové stránce skoro dokonalý. Moje manželka hodnotí pěkný design a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto skvělou věcičku budou doma hodně brát.

Michael Fabo, Vlachovice:
Jako projektový inženýr si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za 2 dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a hezký účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, 100% doporučuji!

Hana Hujňáková, Lanžov:
Od té doby, co jsem na mateřské, nakupuji často přes net, je to klidnější, než se s miminem tahat po nákupech, nebo si hledat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždy najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g, a to mě jen utvrdilo v tom, že nakupovat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s prckem vynachválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Markéta D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jakub G: je to fajné

Laura P: Ideální k osmnáctinám :)

Aneta Š: Tento 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Šárka Ž: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kakaem, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt