12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková raw tyčinka s kešu ořechy, mandlemi a datlemi, prvotřídní kvality, zcela bez cukru a jakýchkoliv konzervantů, představuje výjimečnou, zdraví přínosnou, datlovou, kešu pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá, ale plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, ve škole, práci či na cestách.Složení: Ovoce (52%) (datle*), ořechy (48%) (kešu*). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EU

3 důvody proč prodáváme 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Kristýna Lazorková, Lochenice:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to bomba, doporučuji.

Pavel Mráček, Dřevohostice:
12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g jsem zakoupil jako náhradu, protože podobný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na unikátní vzhled a funkci. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

Tereza Vozobulová, Sedlnice:
Pořídila jsem si 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda hezké a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g opravdu pospíchala.

Patrik Elzner, Vrané nad Vltavou:
Činnost této 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Michal M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana V: nemá chybu

Šárka K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rawbite Bio Raw tyčinka s kešu, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt