12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1847 Kč
Naše cena: 1231 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocný džus z granátových jablek iránského původu bez jakýchkoliv konzervantů a přísad vyniká svou kvalitou a výjimečnou svěží chutí a zároveň díky svému enormnímu obsahu antioxidantů pečuje o Vaše zdraví. Ideální nápoj na cesty, do školy a do práce, ale i pro radost z čerstvého a zdravého ovoce v kruhu domova.Složení: 100% šťáva z granátového jablka, granátové jablko-koncentrát*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Markéta Remiašová, Ostrov u Macochy:
S 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l jsem nejvíce spokojená, skvěle sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Magdaléna Sosnarová, Třebom:
Tuto 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l je absolutně TOP. Dříve jsem jej pořizovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší jistotu, skvělý návod a také možnost bezplatné konzultace. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného prodeje.

Valerie Šantrůčková, Sudovo Hlavno:
Netuším, jak moc objednávají tyhle produkty ženy, ovšem já si nemohla pomoct. 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l se mi vážně zamlouval a měla jsem dojem, že by mi mohl být k užitku. A skutečně jsem uvažovala správně. Teď jsem s ním spokojená. Výborná kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem paráda a kdo něco podobného shání, tomu můžu bez okolků daný 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l doporučit.

Hana Merhoutová, Dubá:
náhodně objednávám něco přes eshop. Mám ráda, když si věci předem osahám. Avšak u 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy maximálně spokojená a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na vánoce koupím taky takový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Roman H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika V: Tento 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Denisa B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikola P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vít Ř: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Retter Bio 100% Šťáva Granátové jablko, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt