12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1764 Kč
Naše cena: 1176 Kč Ověřit dostupnost

Tabulky extra jemné hořké fairtradeové veganské čokolády s vysokým obsahem kakaa (80%) původem z jihoamerického Peru. Pro běžné každodenní potěšení, ale ideální i na vaření. Složení: Kakao*(80%), třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2403 kJ (574 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.5 g, (z toho cukr: 20.4 g), Tuky: 47 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Denis Budák, Horoměřice:
Dostal jsem 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g jako dárek, ale přesto jsem vysmátý. Ono se povídá, že obdarovanému koni na zuby nezírej, ale zde ani na nic koukat nejde. Funkční jednoduchý vzhled, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý produkt, který mi udělal zcela radost a doporučuji přátelům, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více modely. Zvolte jistě tenhle.

Tomáš Sitek, Čestín:
Když jsem kupoval 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl především na vyhotovení, funkčnost a termín zaslání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g doporučím rodině. Skvělý obchod, jsem uspokojený.

Alena Lichtenbergová, Hořín:
Daný 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g jsem si zakoupila na základě nízké ceny a zejména proto, že byl dostupný. Byla jsem na nervy, jelikož recenze nebyly příliš skvělé. Zásadním problémem byl den doručení. Bohužel měli pravdu. Tento 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g jsem chtěla mít doma relativně brzy, a nakonec jsem ho obdržela s týdenním zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Denisa V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniela F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Laura K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matěj T: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Schönenberger Bio Hořká čokoláda, 2x50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt