12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1094 Kč
Naše cena: 729 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný celozrnný rýžový nápoj, připravený z celého rýžového zrna (hnědá rýže), prvotřídní kvality a přírodní chuti, zcela bez přidaného cukru, představuje jedinečnou rýžovou pochoutku, jemně oříškové chuti a aroma, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasickému mléku pro každodenní použití. Ideální na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, hnědá rýže* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5.7 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny:

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Tobiáš Hoš, Hlučín:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l obratem dostal, je skutečně perfektní. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem velký reptal. Asi bych trochu přidal na vzhledu, ale jak se píše, deset lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

Magdaléna Broumská, Lhota-Vlasenice:
Tento 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním lehce pracuje, což je pravda. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním přátelům v v naší ulici také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s sladčí šmakem

Antonín Mangl, Chleny:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si dříve nikdy neřekl, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe docela strádal. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l otestoval a poznal, že pracuje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, která se mi svěřil se podobným problémem.

Daniel Pořádek, Radkovice:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když kupuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na internetu, oslovil mně váš 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými výrobky dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než letos.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Anežka L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Oliver P: Jsem ráda, že to mám

Dominik C: Přišlo to celkem rychle

Denisa B: nemá chybu

Nela T: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj celozrnný, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt