12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 788 Kč
Naše cena: 525 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný rýžový nápoj čokoládový, s vysokým obsahem kokosu, kešu ořechů a kakaového prášku, dochucený vanilkovým extraktem, zcela bez přidaného cukru, představuje lahodnou čokoládovou pochoutku, kosovo-oříškové příchuti a prvotřídní kvality, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky pro každodenní mlsavé doplnění tekutin, ale i do každé zdravé domácnosti. Ideální též na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, rýže* (11%), maltodextrin*, kokos* (2%), kešu* (1%), kakaový prášek* (1%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*, mořská sůl*, vanilkový extrakt*, zahušťovadlo karagenan. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 350 kJ (84 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.11 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Zdeněk Mandák, Rašovice

Zdeněk Mandák, Rašovice:
Hledáte-li ideální poměr ceny a kvality, bude pro vás 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l jasnou volbou. Hanbu si navíc nezpůsobí dokonce ani před nejnáročnějšími uživateli. Pro všechny, kteří dosud váhají s objednávkou, je 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l na seznámení se s danou kategorií výrobků naprosto senzační. Snadno se s ním pracuje, současně však dokonale plní svou funkci a snese srovnání i s výrazně dražšími typy.

Kristián Damašek, Krasonice

Kristián Damašek, Krasonice:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,deky, karimatky, zahradní stoleček s židličkami, oblečení, šlapadla a pod. Toto je perfektní 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení stolečkem.

Simona Kresničerová, Hulice

Simona Kresničerová, Hulice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Matouš Budaj, Staré Jesenčany

Matouš Budaj, Staré Jesenčany:
Tak na začátek, 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na opačnou stranu 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l, který mi přišel poštou, mě velmi překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Zuzana Sukupová, Krhanice

Zuzana Sukupová, Krhanice:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na několik aspektů, co chce nejen 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l, ale i eshop dodat. Tím myslím tedy cenu, zabalení výrobku, rychlost zaslání, vzhled výrobku a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A chci napsat, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v dobrá, zabalení bylo v pohodě, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a zaslání bylo do dvou dnů. Celkově můžu jen doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Klára G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zuzana B: děda je z dárku je nadšený

Anna C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Oliver K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vanesa H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj čokoládový, 0.5l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt