12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1196 Kč
Naše cena: 797 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rýžový nápoj vanilkový, prvotřídní kvality a přírodní chuti, doplněné vanilkovým extraktem, zcela bez přidaného cukru, představuje klasickou rostlinnou pochoutku, jemně vanilkové chuti, vhodnou nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně jako alternativa klasickému mléku pro každodenní použití. Ideální na přípravu müsli, pudinků a kaší či na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Voda, rýže* (12%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny*, vanilkový extrakt, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 5.7 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny:

3 důvody proč prodáváme 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Denis Breu, DĚČÍN

Denis Breu, DĚČÍN:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l lepší hodnocení a je o osm set Kč výhodnější... takže z mé strany spokojenost.

Veronika Golasowská, Soběkury

Veronika Golasowská, Soběkury:
Nemohla jsem se rozhodnout, jaký 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l objednat. Nabídka ve vašem eshopu je hodně pestrá. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a jsem spokojená. Oceňuji úžasnou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá zákaznice obdržela. Nakupuji u vás vždy a budu i nadále. Tento 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l je ale zcela úžasný.

Tereza Štolovská, Litobratřice

Tereza Štolovská, Litobratřice:
Skvěle luxusní a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu hodně spokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že objednávám výhodně. Naposledy jsem si u vás objednala 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l, a téměř nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen těžko.

Gabriela Jungerová, Karolín

Gabriela Jungerová, Karolín:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Ondřej K: tak jsem to dostala aje to super

Jaroslav W: je to fajné

Zuzana K: nemá chybu

Radim H: Jsem ráda, že to mám

Patrik P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Soyana Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt