12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1521 Kč
Naše cena: 1014 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety z nejkvalitnější špaldové mouky mleté speciálně pro výrobu těchto těstovin původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují ideální kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu rozličných těstovinových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Daniel Lehovec, Bílence:
12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g, který odpovídal mým náročným kritériím, jsem si objednal právě na tomto webu. Delší dobu spolu spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Velká nabídka, popis 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g, často další varianty, cenovky jsou o trochu vyšší, jenomže mají spolehlivého dodavatele. Zřejmě jen malou chybu jsem shledal možnostech dopravy, a zákaznické podpoře. Ovšem celkově dávám palec nahoru. Bohužel takových eshopů je jak šafránu.

Michael Šotnar, Občov:
Jsem povahou přímý člověk - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na netu vyběhla reklama na 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g, zkusil jsem to pořídil. A terno, trefa do černého. Produkt přišel bezchybně zabalený a a proto neporušený. Skvělý poměr cena/kvalita, hezký povrch, jené zacházení, profesionální zpracování. Celkem výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Lucie Polatová, Dománovice:
Nejprve jsem s 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný typ a nefungoval mi. 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g jsem však asi po týdnu vrátila a během pár dnů mi dorazili peníze zpátky. A tak jsem si nechala poradit od znalců a udělala jsem dobře. Užíváme ho téměř celá skupina, možná zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to nakonec pěkně dopadlo a moje nedobrá zkušenost se změnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím přístup eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Aneta P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šárka K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim S: 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Oliver J: 110 % spokojenost

Nikola P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Spielberger Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt