12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní sójové Espresso s obsahem kávového extraktu, lehce doslazeno řepným cukrem a karamelem, prvotřídní kvality, původem z německých a rakouských sójových bobů, představuje lahodné, lehce nasládlé, sójové potěšení, silného kávového aroma a jedinečné krémové chuti. Ideální tekuté, kávové povzbuzení, zejména na cesty, ale i ke každodenní konzumaci kdykoliv během dne pro milovníky výjimečných káv.Složení: Sójová báze* (92%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, tekutý kávový extrakt* (1,5%), karamelový cukrový sirup*, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, kakaový prášek* (0,4%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 298 kJ (72 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.2 g, (z toho cukr: 4.7 g), Tuky: 2.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4.2 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

Matouš Šak, Ctiněves:
Přes internet nehledám moc často, protože mi vadí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i dlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal změnu a vyplatilo se mi to. 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml je přesně takový, jaký jsem sháněl, splňuje moje očekávání, navíc za skvělou cenu a dodání téměř bleskové. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás opět v blízké době obrátím.

Josef Bedáň, Chotěmice:
Ověřená kvalita, super značka. 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml jsem již v minulosti vlastnil, a proto jsem si ho objednal opět a zase mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě největší spokojenost. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S obchodem a dodáním také jen výborná zkušenost.

Jiří Šenolt, Bošice:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml rychle získal, je skutečně perfektní. Nemám co záporného bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Asi bych trochu zapracoval na vzhledu, ale jak se píše, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

Aneta C: Tento 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Radek M: Přišlo to celkem rychle

Natálie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Rozálie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Rozálie M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Storzeln Bio Sójové Espresso, 230ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt