12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1551 Kč
Naše cena: 1034 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní bezlepkové rýžové nudle s vysokým obsahem celozrnné mouky ze zdraví prospěšné, černé rýže, představují tradiční asijskou těstovinovou pochoutku, která si snadno najde své místo nejen mezi celialiky, ale i v každé zdravé kuchyni jako výjimečná alternativa klasickým lepkovým těstovinám, ideální na přípravu originálních, výjimečně chutných těstovinových jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka z černé rýže* (60%), rýžová mouka celozrnná*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.4 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Julie Knaizlová, Hevlín:
Každodenní stres, vyčerpání a spousta problémů. I já jsem na tom byla podobně. Lidem, které trápí podobné potíže, bych ovšem chtěla vzkázat, že vše lze řešit. Nemusíte si stále dělat starosti. Váš život změní 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. Pomůže vám efektivním způsobem znovu obnovit chuť do života. Chcete-li se jednoduše cítit jako předtím, nezapomeňte, že to držíte pouze ve vlastních rukou. S objednávkou zboží bych příště neváhala, vřele doporučuji.

Simona Hadwigerová, Dětřichov u Moravské Třebové:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to bomba, doporučuji.

Jana Vitíková, Boršice u Blatnice:
12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g je vážně dobrý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla podobný typ u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco takového. Je až k neuvěření, kolik je podobných použití a co to všechno dokáže. Jsem dokonce spokojená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Marek Lonek, Svéradice:
Když poměřím výkon a cenu, tak nejde být nespokojen. 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g splňuje vše, co bylo uvedeno v manuálu, nakonec je o něco hezčí, než jsem očekával, což není na obtíž. S výrobkem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i lepší, ale zde cena rovná se skvělé kvalitě. Kdo nepotřebuje perfektní výrobek, pro běžné užívání je plně dostačující, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Sofie T: Je to dostatečné?

Tadeáš E: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eva K: Tento 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sofie J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristián W: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Terrasana Bio Rýžové nudle černé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt