12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Klasické bramborové lupínky zcela bez soli, z prvotřídních holandských brambor, představují zdravé křupavé potěšení lahodné bramborové chuti, vybízející ke zdravému mlsání nejen na oslavách a večírcích.Složení: Brambory*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2155 kJ (515 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 35 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Marie Humpálová, Olbramovice

Marie Humpálová, Olbramovice:
K 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g můžu jen dodat, že jeho vlastnosti jsou téměř bezkonkurenční. K prodeji je v mnoha vzorech, které lze objednat v běžném krámě. Spojuje v sobě perfektní zpracování s šetrným a zároveň účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto účinky si pochvaluji jenom já, ale i můj manžel.

Aleš Sobala, Prokopov

Aleš Sobala, Prokopov:
12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g a znovu 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Skvělý výrobek, který mi výrazně zpříjemnil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé shánění. Na internetu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou doručení. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Filip Badžgoň, Polerady

Filip Badžgoň, Polerady:
Přál jsem si udělat radost manželce k svátku. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g je skvělý. Manželka byla nadšená. Překvapivě jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco koupím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám překvapený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Marie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ema J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta M: já jsem to prostě chtěla

Vít M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt