12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Klasické bramborové lupínky zcela bez soli, z prvotřídních holandských brambor, představují zdravé křupavé potěšení lahodné bramborové chuti, vybízející ke zdravému mlsání nejen na oslavách a večírcích.Složení: Brambory*, slunečnicový olej*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2155 kJ (515 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 35 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Marie Humpálová, Olbramovice

Marie Humpálová, Olbramovice:
K 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g mohu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou téměř dokonalé. K dispozici je v více barvách, které lze sehnat v normálním krámě. Snoubí v sobě perfektní chuť s šetrným a také účinným vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj dcera.

Aleš Sobala, Prokopov

Aleš Sobala, Prokopov:
12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g a ještě jednou 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Perfektní produkt, který mi výrazně ulehčil život. Žádná nákladná instalace, žádné dlouhé hledání. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Filip Badžgoň, Polerady

Filip Badžgoň, Polerady:
Chtěl jsem udělat radost dceři k svátku. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g je skvělý. Manželka byla překvapená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám překvapený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2018.

Hodnocení 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Anežka K: nemá chybu

Kristýna J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petr L: 110 % spokojenost

Anna P: Ideální k osmnáctinám :)

Matěj Č: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Trafo Bio Brambůrky bez soli, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt