12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč Ověřit dostupnost

Rostlinná pomazánka z červené řepy doplněna zdraví velice prospěšným křenem svou unikátní chutí se silným křenovým aroma představuje lahodnou zdravou pochoutku ideální do každé zdravé kuchyně na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky křene. Složení: Červená řepa* (38%), slunečnicová semínka* (28%), slunečnicový olej*, křen* (6%), citronová šťáva* z citronového koncentrátu*, ocet*, zahušťovadlo guarová guma*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 957 kJ (231 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.9 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky: 20 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 2.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

Samuel Polehňa, Chlumětín

Samuel Polehňa, Chlumětín:
Ihned mě upoutal pěkný design tohoto eshopu. Špičkově byla zpracována nabídka, obrázky, popisy, hodnocení. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g, proto jsem zavolal do společnosti. Komunikace byla věcná, jasná. Výhodou byl poukaz na totožný 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g v jiné cenové kategorii. E-shop velice doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Michal Člupek, Malá Morava

Michal Člupek, Malá Morava:
Určitě to znáte, nadchází nevšední událost a netušíte, co manželce koupit. Já jsem se radil s kamarády v práci, protože jsem byl zcela bez nápadů, a přátelé mi doporučili, ať vsadím na 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g. Že se mi jejich tip opravdu zamlouval, proto jsem ho obratem objednal. Co vám budu psát, ta moje byla absolutně spokojená, neustále omílala dokola, jak si našla si vybrala bezchybného manžela a večer jsme si skutečně užili.

Václav Bártl, Černá Voda

Václav Bártl, Černá Voda:
Na tento model jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do dvou dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g, který dělá spolehlivě svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a kvalitu vyhotovení. V tomto obchodě neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

Marek T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Antonín H: Přišlo to celkem rychle

Tereza V: já jsem to prostě chtěla

Simona H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s červenou řepou, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt