12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatová pomazánka s vysokým obsahem čerstvého divokého neboli medvědího česneku doplňující lahodnou chuť pomazánky o silnou česnekovou příchuť bez přidaného cukru je ideální na chleba, pečivo, toasty či topinky na snídani či jako malá svačinka kdykoliv během dne nejen pro všechny milovníky česneku. Složení: Slunečnicová semínka* (29%), rajčatový protlak*, rajčata* (15%), slunečnicový olej*, divoký česnek* (7%), cibule*, koncentrovaná citronová šťáva*, pepř*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 973 kJ (235 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 1.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Tereza Vondrášková, Vedrovice:
Dlouhou dobu jsem řešila, který typ by pro mě mohl být nejlepší volbou. Otestovala Pořídila jsem jich celou řadu. Až teprve, když jsem narazila na 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g jsem ovšem byla jistá, že tím hledání končí. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a jsem spokojená. Svými funkcemi mi 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g plně vyhovuje, umí cokoliv, co od něho potřebuji. Jenom mi ho čas od času zkonfiskuje můj přítel.

Sára Haklová, Střížovice:
Zcela bezkonkurenční 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g, díky kterému jsem pořád svěží a mladistvá. Používám ho čtyřikrát týdně a cítím se mnohem lépe a silnější. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych řekla používání 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g kterékoliv kámošce, která se chce být královnou pro svého krále. S 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g je to jednoduché.

Ema Krönerová, Pohorská Ves:
V obchodě jsem našla 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g, kterou jsem delší čas sháněla. Výběr výrobků a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Obden mi dorazila sms zpráva, že odpoledne mi bude dovezen balík. Což se za 3 hoďky stalo. Dopravce zastavil pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen pochválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Lukáš R: 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška T: Ideální k osmnáctinám :)

David K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matyáš P: Jsem ráda, že to mám

Andrea P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Zwergenwiese Bio Pomazánka s divokým česnekem, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt