12v1 Multifunkční nástroj na zahradu

12v1 Multifunkční nástroj na zahradu

12v1 Multifunkční nástroj na zahradu

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 783 Kč
Naše cena: 522 Kč Ověřit dostupnost

Zahradnické nůžky. Ale ne jen tak ledajaké! Skrývají mnohem víc, než pomocníka v zahradě. Sada drobného nářadí a nádobíčka pro různé potřeby a účely v dřevěném kabátku. V hlavní roli pilka, nožíky, nůžky.Povinná výbava pro každou ženu i muže, najdete tam nůžky i nože! Kutilství a zahradničení nebylo nikdy tak snadné a zábavné! Obsahuje 12 nástrojů v 1 vyrobeno z bukového dřeva , nerezová ocel určeno především na prořezávání zahradních rostlin velice kvalitní provedení krásné dárkové balení. Specifika: nůžky, velký plochý šroubovák, nožík, křížový štoubovák, otvírák na konzervy, pravítko, pilník, klíč, šídlo, malý plochý šroubovák, otvírák na lahve pilka.   Technické údaje délka: 16 cm šířka ve složeném stavu: 3 cm Obsah balení 1x 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu

3 důvody proč prodáváme 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu

Klára Marinčová, Chýnice

Klára Marinčová, Chýnice:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu za lepší cenu. Čekala jsem skoro jeden týdny, než balíček došel. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s fakturační adresou a uhrazením. Naštěstí se všechno vyřešilo a produkt mi došel. Také jsem skutečně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít mnoho času ho detailněji prozkoumat a pochlubím se přátelům.

Antonín Vitha, Holštejn

Antonín Vitha, Holštejn:
12v1 Multifunkční nástroj na zahradu kurýr přivezl ve stoprocentním stavu a včas. Bohužel na základě popisu, měl 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu přijít v dárkovém balení, což však chybělo. Kdyby to nebyl dárek, asi bych se neozval. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu komunikace byla nekonfliktní. Prodejce to mrzelo a bezprostředně poté mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je výběr dopravců. Prodejce upřednostňuje jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Nela Renčínová, Pernštejnské Jestřabí

Nela Renčínová, Pernštejnské Jestřabí:
Tento eshop i 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu vřele doporučuji. Kupovala jsem zde již po druhé a vždy všechno dorazilo v cajku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém použití vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu

Amálie Ž: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Simona H: nemá chybu

Pavel D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karel L: 110 % spokojenost

Petra C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12v1 Multifunkční nástroj na zahradu. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt