15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 905 Kč
Naše cena: 603 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková raw datlová tyčinka čokoládová, s vysokým obsahem mandlí a kakaového prášku, prvotřídní raw kvality a lahodně čokoládovo-oříškové chuti, představuje jedinečnou raw pochoutku, plnou zdraví prospěšných látek, která se ideálně hodí jako zdravá čokoládová svačinka kdykoliv během dne.Složení: Datle, mandle, kakaová hmota*, kakaový prášek* (kakaová obsah 12%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1615 kJ (385.6 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.9 g, (z toho cukr: 17.5 g), Tuky: 21.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.8 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.016 g

3 důvody proč prodáváme 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Vojtěch Vejda, Ovesné Kladruby

Vojtěch Vejda, Ovesné Kladruby:
Už jsem se párkrát nechal nachytat podvodnými eshopy, takže jsem se děsil, jestli tenhle nákup neskončí zrovna tak. Raději jsem do e-shopu několikrát zavolal, vše porovnával… Přiznávám, nebyl jsem si jistý, jestli jsem korunky nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g mi doručili až před práh, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi bravurně. Doposud jsem na něm nevypátral nevýhodu. Tady budu stoprocentně nakupovat často.

Dominik Kettner, Hrušovany nad Jevišovkou

Dominik Kettner, Hrušovany nad Jevišovkou:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před týdnem jsem pořizova 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Jana Rozkovcová, Prostějovičky

Jana Rozkovcová, Prostějovičky:
V obchodě jsem dohledala 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g, která jsem delší čas sháněla. Výběr výrobků a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Obden mi dorazila smska, že dopoledne mi bude doručen balík. Což se za 2 hodiny stalo. Kurýr zastavil pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Adam Janouškovec, Dlouhá Stráň

Adam Janouškovec, Dlouhá Stráň:
Stále MEGA product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejhezčí, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Barbora Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Aneta G: dobré

Nela R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Laura N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kateřina K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 15 x SimplyRaw Bio Mandlová tyčinka čokoládová, 40g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt