16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 699 Kč
Naše cena: 466 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj s vápníkem, zcela bez lepku, slazený pouze jablečnou šťávou a obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, představuje lahodnou, jemně slazenou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro celialiky a vegany, ale i do každé zdravé domácnosti, kde rádi ocení malou přestávku od klasického mléka. Ideální přísada na pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie, do müsli a kaší či na dochucení šálku kávy či čaje. Složení: Voda, loupané sójové boby* (7,2%), koncentrovaný jablečný džus*, mořská řasa Lithothamnium calcareum (0,4%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 189 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.15 g

3 důvody proč prodáváme 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Radek Šmídek, Luženičky:
16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml je prostě vynikající! Po saměťáku jsem se pár roků pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je dokonce levnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Lucie Horečková, Křenovy:
Potřebovala jsem rychle a rozumně pořídit 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Perfektní a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

Dominik Gabor, Holovousy:
Měl jsem obavy z používání 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml, které se ukázaly jako liché. Díky srozumitelnému návodu jsem zvládl vše lehce a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv klidně doporučit. Práce s 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si určitě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml mluví naprostou pravdu.

Viktor Manda, Stonava:
Musel jsem nějaký čas přesvědčovat manželku, že je pro nás dobrý a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že když jí nebude vyhovovat, tak 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml pošlu zpět, podlehla. Když jsem včera přišel domů z kanceláře již ho testovala a byla více než uspokojená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Adam G: tak jsem to dostala aje to super

Jiří B: 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Václav G: je to fajné

Antonín Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šárka P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 500ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt