16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g

16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g

16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1136 Kč
Naše cena: 757 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková raw kakaová tyčinka s vlašskými ořechy a datlemi, tradiční chuti známé jako Brownies, doplněna směsí naklíčené pohanky, šáchorové mouky, mandlového másla a mandlí, doslazené agávovým sirupem a s jemným vanilkovým nádechem, představují jedinečnou raw alternativu klasickým sušenkám Brownies, tradiční, lahodně oříškové chuti, rozplývající se na jazyku. Ideální pro všechny milovníky raw dobrot, ale i do každé zdravé kuchyně jako lahodná, extrémně zdravá, oříšková raw svačinka kdykoliv během dne. Složení: Datle*, agáve sirup*, surový kakaový prášek*, vlašské ořechy* (11%), mandlové máslo*, naklíčená pohanka*, šáchorová mouka*, mandle*, vanilkový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1639 kJ (397 kcal) na 100 g. Sacharidy: 44.8 g, (z toho cukr: 10.6 g), Tuky: 26.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22.3 g, Bílkoviny: 9.2 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g

Michael Ožana, Sentice

Michael Ožana, Sentice:
Po objednání prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale díky tohoto 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g jsem se k ní vrátil a chci říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle výborného produktu mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád připlatím.

Johana Bravencová, Čížkov

Johana Bravencová, Čížkov:
16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHOTO OBCHODU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Richard Jarušek, Haškovcova Lhota

Richard Jarušek, Haškovcova Lhota:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si ocukroval práci. Kamarádi mi doporučili 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled líbil a je cenově příjemný, po chvilkovém přemýšlení jsem si ho objednal. Chci říci, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj velkou radost.

Karel Lašák, Chleby

Karel Lašák, Chleby:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Klára Sztulová, Břvany

Klára Sztulová, Břvany:
Já sama nemám s 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g své vlastní zkušenosti, objednala jsem ho matince. Sáhla jsem po něm zejména proto, že měl na internetu velice kladné recenze a protože spousta známých ho také mají. Maminka, i když byla zprvu trochu na rozpacích, si ho teď velmi chválí. Pokaždé, když k ní dorazím na návštěvu, tak o produktu mluví a je fakt nadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g

Johana F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kryštof R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sofie D: dobré

Kryštof H: 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zdeněk S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 16 x SimplyRaw Bio Brawnies s vlašskými ořechy, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt