18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 699 Kč
Naše cena: 466 Kč Ověřit dostupnost

Klasický bezlepkový neslazený vanilkový pudink v prášku z kukuřičného škrobu nejvyšší kvality tradičního oblíbeného aroma díky vysokému obsahu přírodní Bourbon vanilky představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky vanilkových pudinků. Stačí rozmíchat v (rostlinném) mléce a povařit do zatuhnutí, případně dochutit dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (2,4%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Jana Matyásková, Cvrčovice

Jana Matyásková, Cvrčovice:
Tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g u této společnosti bych se rozhodně nebála opět objednat. Jsem vděčná za definování vlastních poznatků a taktéž možnost volby odlišných typů. Kvalita, cena, plánek zcela v pořádku, jen mě lehce mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za týden, nedorazil. A e-shop mě odkázal na zásilkovou službu s dodatkem, že oni ho odeslali neprodleně, ihned. Je to škoda.

Martin Seger, Jestřabí

Martin Seger, Jestřabí:
Když jsem kupoval 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem dával hlavně na kvalitu, použití a termín dodání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g doporučím kamarádům. Perfektní eshop, jsem uspokojený.

Kryštof Puš, Dolní Dunajovice

Kryštof Puš, Dolní Dunajovice:
Doporučuji! Já osobně jsem z 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Milý byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Tereza Místecká, Ujčov

Tereza Místecká, Ujčov:
Od té doby, co jsem na mateřské, objednávám často přes internet, je to klidnější, než se s miminem tahat po obchodech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždy najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Kamila Zlobická, Žiželice

Kamila Zlobická, Žiželice:
Za tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g uděluji velký palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Marek K: 110 % spokojenost

Tereza S: nemá chybu

Nikol Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Gabriela L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karel N: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt