18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 699 Kč
Naše cena: 466 Kč Ověřit dostupnost

Klasický bezlepkový neslazený vanilkový pudink v prášku z kukuřičného škrobu nejvyšší kvality tradičního oblíbeného aroma díky vysokému obsahu přírodní Bourbon vanilky představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky vanilkových pudinků. Stačí rozmíchat v (rostlinném) mléce a povařit do zatuhnutí, případně dochutit dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (2,4%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Jana Matyásková, Cvrčovice

Jana Matyásková, Cvrčovice:
Tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g u této firmy bych se rozhodně nebála ještě jednou zakoupit. Udělalo mi radost navržení vlastních poznatků a navíc zakoupení dalších variant. Materiál, cena, manuál úplně v pořádku, pouze mě trochu nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za týden, nedošel. A e-shop mě odkázal na dopravce s dodatkem, že oni ho zaslali dle domluvy, ihned. Docela škoda.

Martin Seger, Jestřabí

Martin Seger, Jestřabí:
Když jsem kupoval 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl především na kvalitu, funkčnost a dobu doručení. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až překvapený korektním a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a určitě tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g doporučím přátelům. Skvělý e-shop, jsem uspokojený.

Kryštof Puš, Dolní Dunajovice

Kryštof Puš, Dolní Dunajovice:
Doporučuji! Já osobně jsem z 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g šťastný a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nehledí a masovost převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Tereza Místecká, Ujčov

Tereza Místecká, Ujčov:
Od toho času, co jsem na mateřské, nakupuji často přes net, je to pohodlnější, než se s miminem tahat po obchodech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždycky najdu zboží, které hledám. Narazila jsem tam i na tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Kamila Zlobická, Žiželice

Kamila Zlobická, Žiželice:
Za tento 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g dávám největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k vánocům, kdy jsem si ho po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře funguje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Miroslav A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Roman J: Jsem ráda, že to mám

Simona I: dobré

Miroslav T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karolína W: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Arche Bio Vanilkový pudink, 40g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt