18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 795 Kč
Naše cena: 530 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná ovesná smetana na vaření, jedinečné chuti a kvality, díky vysokému obsahu tzv. Beta-glukanů, původem ze švédského letního ovsu, představuje zdraví velice prospěšnou, veganskou alternativu klasické smetaně, s širokým použitím v každé zdravé kuchyni a jemnou, středně krémovou chutí. Ideální zdravá přísada do polévek, omáček a všude tam, kde oceníte lahodnou chuť zdravé ovesné smetany. Složení: Voda, oves* (9%), řepkový olej*, palmový olej*, emulgátor: lecitin (řepka), stabilizátor: xanthanová guma, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 600 kJ (150 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 13 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Denis Grigarčík, Milešov

Denis Grigarčík, Milešov:
Měl jsem obavy z používání 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml, které se předvedly jako zbytečné. Díky jednoduchému manuálu jsem zvládl vše lehce a v naprosté pohodě. Mohu komukoliv vřele poradit. Práce s 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si určitě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml mluví úplnou pravdu.

Michaela Dundáčková, Adamov

Michaela Dundáčková, Adamov:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml z části z něčeho co prdělo a mělo tetu a dědečka.

Julie Rozboudová, Losiná

Julie Rozboudová, Losiná:
Pořizovala jsem tento 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml poprvé. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost dodání, milá komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Tadeáš Chrášťanský, Jaroměřice nad Rokytnou

Tadeáš Chrášťanský, Jaroměřice nad Rokytnou:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo dost šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Šárka D: Tento 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kristián S: funkční výrobek

Adam R: Přišlo to celkem rychle

Natálie W: děda je z dárku je nadšený

Kateřina K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Oatly Bio Ovesná smetana na vaření, 250ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt