18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 656 Kč
Naše cena: 437 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj s vápníkem a vysokým obsahem švédského letního ovsa, který obsahuje zdraví prospěšné Beta-glukany, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou veganskou pochoutku, zcela bez sóji, posilující imunitu a snižující obsah cholesterolu v krvi. Ideální nápoj pro doplnění tekutin a zdraví prospěšných látek kdykoliv během dne či jako základ na přípravu lahodných oříškových specialit dle Vaší kulinářské fantazie, ale i do kávy a čaje. Složení: Voda, oves* (10%), řepkový olej*, mořská řasa (Lithothamnium calcareum (0,4%)), mořská sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 190 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.5 g, (z toho cukr: 4 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Adam Rychnovský, Vřesina

Adam Rychnovský, Vřesina:
Tak předně, 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

Adéla Voborná, Mrtník

Adéla Voborná, Mrtník:
Potřebovala jsem tento 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml opravdu rychle doručit a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Matyáš Klapec, Kolaje

Matyáš Klapec, Kolaje:
Tenhle 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml jsem napoprvé viděl na billboardu. Tehdy mě však nezaujal, myslel jsem, že je zbytečně přeceňovaný. Ovšem následně jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si to zakoupili. Nedali na něj dopustit, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Jsem toho názoru, že reklama na 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml tvrdila pravdu. Kvalita, rychlost doručení, výdrž, prostě jedním slovem boží.

Jana Bohunková, Velký Borek

Jana Bohunková, Velký Borek:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Josef K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ema S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nela F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alena B: Ideální k osmnáctinám :)

Denisa B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 18 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 250ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt