1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Pokud nemáte odvahu zdolat horské velikány naživo, zkuste to alespoň na stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Jakub Piroš, Nechvalín

Jakub Piroš, Nechvalín:
Na tento model jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do pěti dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm, který plní stoprocentně svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dobu dodání a způsob zpracování. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

Josef Martynek, Lupenice

Josef Martynek, Lupenice:
Dobrý obchod. Vážím si především to, že 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm vypadá už na dotek nadstandardně a je za nízkou cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času můžou hodit i běžným lidem. Používáním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává nárazům a dalšímu nepěknému zacházení. Za mě zcela přímá volba.

Michael Vidim, Lučina

Michael Vidim, Lučina:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm jsem našel náhodou online. Recenze na něj byly většinou skvělé, takže jsem si řekl, že to nebude přílišný risk. Logicky jsem se trochu bál, to je asi při koupi na internetu normální, ale jakmile mi 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm přišel domů, přišel jsem na to, že strach byl naprosto neopodstatněné. Funguje bez chybičky, fakt mi pomáhá a nyní jsem velmi rád, že jsem si ho koupil. Není co dodat!

Matouš Marhold, Dymokury

Matouš Marhold, Dymokury:
Obdržel jsem ho od manželky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně strádal. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na borce. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm otestoval a poznal, že funguje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, která se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Vojtěch Krisl, Rácovice

Vojtěch Krisl, Rácovice:
Jedná se o malinko levnější model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm koupil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je více méně jednodušší, ale jinak funguje perfektně a doufám, že se nám doma ještě užije. Pokud bych objednával znova, objednal bych bych jednodušší model, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Hana K: Je to dostatečné?

Laura K: dobré

Tadeáš G: je to fajné

Laura S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karel D: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Hory 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt