1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Ztraťte se v uličkách romantické Itálie. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Kamila Grmelová, Lipovec:
1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jsem hledala několik měsíců, v mnoha eshopech byl nedostupný, nebo předražený. Na doporučení přátel jsem si zvolila právě tento a jsem hodně spokojená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má velmi pěkný vzhled. Rovněž cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i ostatním.

Dominik Malátek, Podbřežice:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Denisa Šťovíková, Mezilesí:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou čtyři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i objem odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Používám je občasně a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože zatím fungují 100%.

Petra Fidrová, Sluhy:
Tento eshop i 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm velmi doporučuji. Kupovala jsem zde již po třetí a pokaždé všechno dorazilo v cajku a do pěti dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží stále jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno v pohodě.

Markéta Vrágová, Točník:
Kdyby mi kdysi někdo řekl, že si tohle pořídím, pravděpodobně bych to znegovala. Avšak když se nám s manželem narodila dcera a já byla na mateřské, hodně jsem se sama nudila a zkoušela různé nové věci. A oči mi padly zrovna na 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Teď bych tvrdila, že to byla klika. Z důvodu, že to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní opravdu spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Sabina Š: nemá chybu

Kamila K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zdeněk Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jan L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt