1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Komiksy baví malé i velké již po desetiletí. Originál DC Comics bude "IN" po celá desetiletí. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall

3 důvody proč prodáváme 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Petra Pišingerová, Zahrádky

, Zahrádky:
Jsem spokojená. 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm byl velmi rychle doručen k mé celkové radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" dodání zboží a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

Nikol Kelišová, Janov

, Janov:
Nejprve jsem s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm neměla moc příjemnou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nelíbil se mi. 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm jsem však asi po třech dnech vrátila a během pár dnů mi přišly peníze nazpět. A tak jsem si nechala poradit od prodejců a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá rodina, možná zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem hezky skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v pozitivní. Kladně taky hodnotím služby obchodu.

Lukáš Bledý, Kratonohy

, Kratonohy:
1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm, který jsem potřeboval, byl jen u tohoto prodejce. Byl jsem příjemně překvapen z široké nabídky. Průběh nákupu mne přesvědčil o solidnosti tohoto eshopu. Proto mohu doporučit spotřebitelům, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Jediným nedostatkem je tak nějak klasicky, doprava.

Karolína Štrachová, Drunče

, Drunče:
Ponejprv jsem si přála 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm ve velikosti 48 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 44 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Karolína Brůchová, Dívčí Hrad

, Dívčí Hrad:
Já sama nemám s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm své bližší zkušenosti, pořídila jsem ho matince. Sáhla jsem po něm hlavně z důvodu, že měl na webu velice zajímavé diskuze a protože mnoho známých si ho taky pořídilo. Maminka, navzdory tomu, že byla na začátku mírně skeptická, si zboží dneska nemůže vynachválit. Vždy, když k ní dorazím na návštěvu, tak o produktu hovoří a je vážně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Petra J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denis R: Jsem ráda, že to mám

Andrea G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sofie T: Tento 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Karolína H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt