1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Komiksy baví malé i velké již po desetiletí. Originál DC Comics bude "IN" po celá desetiletí. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall

3 důvody proč prodáváme 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Petra Pišingerová, Zahrádky

, Zahrádky:
Jsem spokojená. 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm byl velmi bleskově zaslán k mé plné radosti. Určitě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý obchod, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně okamžitě a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" doručení nákupu a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

Nikol Kelišová, Janov

, Janov:
Ze začátku jsem s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nelíbil se mi. 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm jsem tak asi po víkendu vrátila a během čtyř dnů mi dorazili peníze zpět. A tak jsem si nechala doporučit od odborníků a udělala jsem skvěle. Užíváme ho téměř celá skupina, možná přikoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem dobře skončilo a moje nedobrá zkušenost se změnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím přístup obchodu.

Lukáš Bledý, Kratonohy

, Kratonohy:
1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm, který jsem sháněl, byl pouze v tomto eshopu. Byl jsem u vytržení z velké nabídky. Průběh nákupu mne utvrdil o špičkové úrovni této firmy. A tak mohu doporučit všem, kteří preferují kvalitu za nízkou cenu. Jediným nedostatkem je tak nějak jako vždy, přeprava.

Karolína Štrachová, Drunče

, Drunče:
Ponejprv jsem si přála 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm ve velikosti 48 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala černé v očekávané velikosti 45 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem nenašla velikost která celkem sedí.

Karolína Brůchová, Dívčí Hrad

, Dívčí Hrad:
Já osobně nemám s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm své bližší zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Volba na něj padla především z důvodu, že měl online velice pozitivní recenze a protože spousta známých si ho taky pořídilo. Máti, navzdory tomu, že byla zprvu mírně odměřená, si ho teď velmi chválí. Vždycky, když k ní s manželem přijedeme, tak o něm hovoří a je moc spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Rozálie Š: dobré

Patrik K: funkční výrobek

Nikol D: Ideální k osmnáctinám :)

Zdeněk B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petra S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt