1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Komiksy baví malé i velké již po desetiletí. Originál DC Comics bude "IN" po celá desetiletí. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall

3 důvody proč prodáváme 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Petra Pišingerová, Zahrádky

, Zahrádky:
Jsem šťastná. 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm byl velmi rychle zaslán k mé celkové štěstí. jistě budu povídat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o suprový eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám hodně rychle a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové doručení balíčku a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

Nikol Kelišová, Janov

, Janov:
Ze začátku jsem s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nelíbil se mi. 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm jsem však asi po třech dnech zaslala zpět a během pár dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala pomoci od znalců a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá rodina, nejspíš přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to nakonec pěkně skončilo a moje nedobrá zkušenost se změnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím služby e-shopu.

Lukáš Bledý, Kratonohy

, Kratonohy:
1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm, který jsem potřeboval, byl pouze zde. Byl jsem mile překvapen z široké nabídky. Průběh objednávky mne ujistil o solidním jednání tohoto prodejce. Z toho důvodu mohu doporučit zákazníkům, kteří vyžadují kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným negativem je tak nějak jako všude, doba dodání.

Karolína Štrachová, Drunče

, Drunče:
Původně jsem chtěla 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm ve velikosti 47 které jste ve velikosti 45 neměli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 46 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Karolína Brůchová, Dívčí Hrad

, Dívčí Hrad:
Já osobně nemám s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm své prokazatelné zkušenosti, objednala jsem ho mamince. Volba na něj padla hlavně z důvodu, že měl v tisku opravdu pozitivní názory a protože spousta kamarádek se s ním také setkalo. Máma, i když byla nejdříve mírně odměřená, si ho nyní velmi chválí. Vždycky, když k ní s manželem přijedeme, tak o něm hovoří a je fakt spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Sebastian M: Přišlo to celkem rychle

Pavel J: 110 % spokojenost

Anežka B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kateřina J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adéla B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt