1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Komiksy baví malé i velké již po desetiletí. Originál DC Comics bude "IN" po celá desetiletí. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall

3 důvody proč prodáváme 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Petra Pišingerová, Zahrádky

, Zahrádky:
Jsem spokojená. 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm byl opravdu bleskově doručen k mé plné štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o perfektní eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám hodně rychle a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání balíčku a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

Nikol Kelišová, Janov

, Janov:
Nejprve jsem s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nelíbil se mi. 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm jsem však asi po víkendu zaslala zpět a během tří dnů mi přišly peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala pomoci od znalců a udělala jsem dobře. Užíváme ho skoro celá kancelář, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to nakonec pěkně dopadlo a moje nedobrá zkušenost se změnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím přístup obchodu.

Lukáš Bledý, Kratonohy

, Kratonohy:
1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm, který jsem hledal, byl jen u tohoto prodejce. Byl jsem u vytržení z velké nabídky. Proces objednávky mne ujistil o spolehlivosti této společnosti. A tak mohu doporučit nakupujícím, kteří vyžadují kvalitu za nízkou cenu. Jediným negativem je asi jako všude, termín doručení.

Karolína Štrachová, Drunče

, Drunče:
Nejdříve jsem chtěla 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm ve velikosti 47 které jste ve velikosti 48 neměli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 44 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Karolína Brůchová, Dívčí Hrad

, Dívčí Hrad:
Já osobně nemám s 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho pro maminku. Vybrala jsem ho hlavně z důvodu, že měl na webu velmi zajímavé ohlasy a protože pár známých ho také mají. Máti, navzdory tomu, že byla zprvu dost rozpačitá, si ho teď nemůže vynachválit. Vždy, když k ní přijedu, tak o něm mluví a je vážně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2020.

Hodnocení 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Laura C: Je to dostatečné?

Sebastian K: tak jsem to dostala aje to super

Nikolas G: 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zuzana H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal U: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall dětská fototapeta DC Comics 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt