1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Fototapeta pro všechny milovníky britské monarchie nebo ikonických symbolů. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Daniela Valdhansová, Libušín

Daniela Valdhansová, Libušín:
K 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm můžu jen dodat, že jeho vlastnosti jsou téměř bezkonkurenční. K dispozici je v více vzorech, které lze koupit v normálním obchodě. Snoubí v sobě bezvadnou zpracování s jemným a také skvělým vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji jenom já, ale i můj maminka.

Sabina Mudruňková, Křečhoř

Sabina Mudruňková, Křečhoř:
Na eshopu jsem si zakoupila 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm, který v běžném obchodě stojí více jak pár Kč. Přestože jsem byla varována mým mužem, že dražší produkty není příliš bezpečné nakupovat v internetovém obchodě, rozhodla jsem se udělat muži hezký den (sobě taktéž), a tak jsem si jej nechala zaslat. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Vřele doporučuji tento e-shop.

Jonáš Ronge, Předměřice nad Jizerou

Jonáš Ronge, Předměřice nad Jizerou:
Asi před čtvrt měsícem jsem objednal zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale milenka mi k svátku objednala 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Prý si ho chválí řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho také užívám. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nehledal. Řekl jsem si, že dám 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem potěšený. A když čtu recenze ostatních zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

David Hiller, Nezabylice

David Hiller, Nezabylice:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z obchodu 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Dominik D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ema Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Simona H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristýna M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Simona Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt