1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Fototapeta pro všechny milovníky britské monarchie nebo ikonických symbolů. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Lucie Miková, Háj ve Slezsku

Lucie Miková, Háj ve Slezsku:
S 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm jsem nadmíru spokojena. Do puntíku splnil má očekávání a samozřejmě byl stejný jako na fotografii z e-shopu. Již podle produktových fotek jsem měla přehled o tom, co si nechávám zaslat a naštvaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho používám, se můj život opravdu značně zjednodušil. Všem můžu vřele doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se s jeho pomocí celá řady potíží.

Barbora Kallová, Dolní Bojanovice

Barbora Kallová, Dolní Bojanovice:
O 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm jsem se dozvěděla zcela náhodou. Ve frontě v krámu o něm hovořily tři ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly moji pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě sedla k netu a nabídku 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm bez problémů dohledala. Rozmýšlela jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Zásilka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Tadeáš Pazlar, Heřmanice

Tadeáš Pazlar, Heřmanice:
Jistě tu situaci znáte, přijde výročí svatby a netušíte, čím potěšit manželku. Já jsem se radil s partou v hospůdce, protože jsem byl úplně bez nápadů, a ti mi poradili, ať objednám 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Že se mi jejich tip fakt líbil, tak jsem ho obratem koupil. Co vám budu povídat, žena byla absolutně spokojená, pěla ódy, jak si našla si vybrala bezchybného chlapa a večer jsme si skutečně užili.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Anna K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vít Š: je to fajné

Dominika L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela H: Je to dostatečné?

Jana B: Tento 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Anglická vlajka 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt