1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Postava Batmana baví děti i dospělé již celá desetiletí. Nyní i na fototapetě. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Simona Korchová, Litíč

Simona Korchová, Litíč:
1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm jsem si prvně koupila na jaře. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

Nela Rádková, Dolní Tošanovice

Nela Rádková, Dolní Tošanovice:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Pomohli jste mi, jaký 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Klára Moskaľová, Kunčina

Klára Moskaľová, Kunčina:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm u sebe a spokojenost, pohoda.

Alena Erlebachová, Sudoměřice

Alena Erlebachová, Sudoměřice:
S 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm jsem moc spokojená, skvěle sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Jonáš K: 110 % spokojenost

Kristián K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tereza C: já jsem to prostě chtěla

Vanesa V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Denisa S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Batman dark detective 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt