1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166637276

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka Bínová, Smržovka

, Smržovka:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm splnil moje požadavky, odpověděla bych úplně, že ne. On je docela několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří ještě přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude vyhovovat všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Radek Orava, Třebohostice

, Třebohostice:
1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, zakoupený ve Vašem e-shopu je jeden z nejlepších, které jsem měl možnost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně čtyřmi jinými. Původně jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a vstřícné jednání.

Kryštof Pressler, Bojanovice

, Bojanovice:
Já si většinou takové výrobky nepořizuji, tohle nechávám na manželce. Ale 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm byl o něčem jiném, výrobek jsem viděl v magazínu a hned jsem si byl jistý, že ho chci. Tak jsem si udělal trošku radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně vynikající věcička a nevím, jak bych bez ní existoval. Bez 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm bych si už nedovedl svoje fungování představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 01. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Zuzana L: Je to dostatečné?

Adam Z: Přišlo to celkem rychle

Karolína M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tobiáš H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt