1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Amálie Kubeczková, Němčice

Amálie Kubeczková, Němčice:
V momentě, kdy jsem 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm poprvé spatřila a vedle něj takto prima cenu, tak jsem se téměř až lekla. Ale řekla jsem si, že ho prověřím. Naštěstí, protože tahle věcička dokonale překonala moje požadavky. Očekávala jsem totální blbost, ale byla to velmi kvalitní skvělá věcička z odolného materiálu, kterou používám skoro každý den! Skvělá a opravdu levná koupě, takových jsem do té doby moc neudělala.

Eva Trusková, Loučim

Eva Trusková, Loučim:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale dokonce mě velice překvapil. PRODUKT, který vydrží velmi mnoho. Kupuji si je příležitostně, podle nálady. Za tak výhodnou cenu, doručení, chci v tomto případě, jen obchod poradit. Manžel mě poděkoval a navíc jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Alžběta Jurníková, Maletín

Alžběta Jurníková, Maletín:
Běžně objednávám přes Internet a aktuálně jsem potřebovala ke svému využití 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi postačil. Splnil moje očekávání a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Daniela Vogelová, Zašová

Daniela Vogelová, Zašová:
objednala jsem si u vás 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Oliver C: funkční výrobek

Gabriela M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikola Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sabina P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Viktor S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt