1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166637276

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka Bínová, Smržovka

, Smržovka:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm splnil moje potřeby, řekla bych jednoznačně, že ano. On je celkem několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří ještě přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Radek Orava, Třebohostice

, Třebohostice:
1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, objednaný ve Vašem obchodě je určitě z nejlepších, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně čtyřmi podobnými. Původně jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla výborná volba. Děkuji také za příjemné a vstřícné jednání.

Kryštof Pressler, Bojanovice

, Bojanovice:
Já si většinou takové výrobky neobjednávám, tohle dělá to má žena. Ale 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm byl o něčem jiném, zboží jsem uviděl v tisku a hned jsem si byl jistý, že ho chci. Tudíž jsem si udělal ohromnou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně super věcička a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm bych si už nedovedl svůj život představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Sára H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lucie F: Ideální k osmnáctinám :)

Samuel S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Richard K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna D: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt