1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166637276

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka Bínová, Smržovka

, Smržovka:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm splnil moje potřeby, řekla bych úplně, že ne. On je totiž opakovaně předčil. A to vážně nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Radek Orava, Třebohostice

, Třebohostice:
1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, objednaný ve Vašem eshopu je určitě z nejlepších, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla výborná volba. Děkuji rovněž za milé a vstřícné jednání.

Kryštof Pressler, Bojanovice

, Bojanovice:
Já si většinou takové produkty nepořizuji, tohle dělá to má žena. Ale 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm byl výjimkou, výrobek jsem viděl v tisku a hned jsem si byl jistý, že ho musím mít. Tak jsem si udělal ohromnou radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto perfektní věc a nevím, co bych bez ní dělal. Bez 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm bych si nyní nedokázal svoje fungování představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matyáš Š: je to fajné

Petra L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denis G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt