1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166637276

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka Bínová, Smržovka

, Smržovka:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm splnil moje požadavky, řekla bych jednoznačně, že ne. On je celkem mnohonásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

Radek Orava, Třebohostice

, Třebohostice:
1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, zakoupený ve Vašem eshopu je určitě z nejhezčích, které jsem měl příležitost otestovat a porovnával jsem s nejméně pěti jinými. Původně jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Kryštof Pressler, Bojanovice

, Bojanovice:
Já si obyčejně takové výrobky neobjednávám, tohle dělá to má žena. Ale 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm byl výjimečný, ten jsem viděl na billboardu a na první pohled jsem se utvrdil v tom, že ho chci. Tak jsem si udělal velkou radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to úplně boží věc a nechci domýšlet, jak bych bez ní existoval. Bez 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm bych si už nechtěl svůj běžný den představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Denis E: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Natálie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kryštof L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristýna S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kamila Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt