1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166637276

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka Bínová, Smržovka

, Smržovka:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm splnil moje požadavky, odpověděla bych úplně, že ne. On je celkem opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Radek Orava, Třebohostice

, Třebohostice:
1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s minimálně pěti jinými. Původně jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pozitiva a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a vstřícné jednání.

Kryštof Pressler, Bojanovice

, Bojanovice:
Já si většinou takové věci nekupuji, tohle nechávám na manželce. Ale 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm byl výjimečný, výrobek jsem uviděl v magazínu a okamžitě jsem si byl jistý, že ho chci. Tudíž jsem si udělal velkou radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně vynikající věc a netuším, jak bych bez ní existoval. Bez 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm bych si už nedovedl svůj život představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 09. 07. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Jan L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Šimon K: tak jsem to dostala aje to super

Aneta B: já jsem to prostě chtěla

Sára K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Johana O: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt