1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166637276

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka Bínová, Smržovka

, Smržovka:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm splnil moje potřeby, řekla bych jednoznačně, že ano. On je celkem opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky řadím.

Radek Orava, Třebohostice

, Třebohostice:
1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejhezčích, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s minimálně pěti podobnými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za milé a vstřícné jednání.

Kryštof Pressler, Bojanovice

, Bojanovice:
Já si odjakživa takové produkty nekupuji, tohle nechávám na manželce. Ale 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm byl výjimečný, ten jsem spatřil v magazínu a ihned jsem věděl, že ho musím mít. Tak jsem si udělal velkou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to úplně boží věcička a nevím, kde bych bez ní byl. Bez 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm bych si už nedovedl svůj běžný den představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Pavel H: je to fajné

Matouš E: Celkem jsem spokojený.

Barbora K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lukáš L: funkční výrobek

Filip Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt