1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166637276

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka Bínová, Smržovka

, Smržovka:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm splnil moje potřeby, řekla bych úplně, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Radek Orava, Třebohostice

, Třebohostice:
1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, zakoupený ve Vašem eshopu je určitě z nejvýkonnějších, které jsem měl možnost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a negativa rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla dobrá volba. Děkuji také za milé a vstřícné jednání.

Kryštof Pressler, Bojanovice

, Bojanovice:
Já si většinou takové produkty neobjednávám, tohle dělá moje manželka. Ale 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm byl výjimečný, ten jsem spatřil na billboardu a okamžitě jsem měl jistotu, že ho musím mít. Tak jsem si udělal velkou radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně senzační věc a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm bych si už nechtěl svoje fungování představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Markéta P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matyáš V: Celkem jsem spokojený.

Marie K: nemá chybu

Magdaléna M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Roman B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt