1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Projděte dveřmi až za velkou louži! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166637276

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Šárka Bínová, Smržovka

, Smržovka:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm splnil moje požadavky, řekla bych úplně, že ano. On je totiž mnohonásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude vyhovovat všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky patřím.

Radek Orava, Třebohostice

, Třebohostice:
1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm, zakoupený ve Vašem e-shopu je jeden z nejlepších, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s nejméně pěti podobnými. Původně jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem e-shopu byla výborná volba. Děkuji rovněž za milé a ochotné jednání.

Kryštof Pressler, Bojanovice

, Bojanovice:
Já si odjakživa takové věci nepořizuji, tohle nechávám na manželce. Ale 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm byl o něčem jiném, zboží jsem spatřil na letáku a okamžitě jsem věděl, že ho musím mít. Tak jsem si udělal trošku radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto super věcička a nechci domýšlet, co bych bez ní dělal. Bez 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm bych si nyní nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 02. 10. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Laura Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Amálie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denis Z: Celkem jsem spokojený.

Gabriela L: Je to dostatečné?

Karolína E: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Brooklynský most a NY 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt