1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Vydejte se do blankytně modrého exotického ráje! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Josef Ludvig, Vidče

Josef Ludvig, Vidče:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až jsem přečetl nápis „ERROR“. Poté jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako skvělý krok. Majitel zjistil, že má závažnou chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě kontakt, a hned jak správně zprovoznil eshop, zavolal mi a objednávku jsem dostal levněji.

Vít Kudlič, Vendryně

Vít Kudlič, Vendryně:
Hledal jsem určité doplňující informace k 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm a vše mi bylo mile a profesionálně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl hezký přídavek a navíc model byl za velmi nízkou cenu. Všechno probíhalo rychle a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Václav Hercog, Vojtěchov

Václav Hercog, Vojtěchov:
Bezvadný 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy rodin. Bál jsem se, zda si vyberu dobrý druh tohoto 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně poradili prodavači webového obchodu. Takže jsem neváhal a koupil jsem ten nejlepší model. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během doručení nedošlo k škodě. 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm funguje přesně tak, jak má. A k mé naprosté spokojenosti.

Kateřina Jinková, Bílá

Kateřina Jinková, Bílá:
Nejdříve jsem k 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm neměla důvěru, ale po pár týdnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho provedení zcela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm chci určitě doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Nikol V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola B: děda je z dárku je nadšený

Marie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Exotický ráj 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt