1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Cool tapeta s motivem pouličního umění určená zejména pro teenagery a mladé.  1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

Samuel Šebela, Tichonice

Samuel Šebela, Tichonice:
Koupí 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být rád. Považuji se za náročného kupujícího, přesto chci kvalitu a za stanovenou cenu pořádný schopnosti. Tento eshop a jeho zboží mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Udělalo mi radost i designové provedení, které je efektivní a vkusné. jistě v blízké době pořídím další modely.

Martin Pejskar, Černíkov

Martin Pejskar, Černíkov:
Na tento produkt jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do tří dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm, který dělá spolehlivě svůj účel. Oceňuji především jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

Václav Hrazděra, Pohled

Václav Hrazděra, Pohled:
Říká se, že dobré perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm. Viděl jsem, koupil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu pověstnou větu. Pohodlí za levnou cenu, milá komunikace s prodavačem, okamžité doručení do domu, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Adéla Pitelová, Zlámanec

Adéla Pitelová, Zlámanec:
Mám 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm již 6 měsíců a stále jsem nadšená

Lukáš Klátil, Kozomín

Lukáš Klátil, Kozomín:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

Barbora J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eva D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Richard S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Josef P: tak jsem to dostala aje to super

Adéla P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt