1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Cool tapeta s motivem pouličního umění určená zejména pro teenagery a mladé.  1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

Alžběta Frýblová, Rakvice

Alžběta Frýblová, Rakvice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční lehkostí a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 3 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 5 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete. Montáž 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm je za 10 minut, používá se bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříňku.

David Damborský, Doubravice nad Svitavou

David Damborský, Doubravice nad Svitavou:
Pořizoval jsem dárky pro děti a vybrané 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cmY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je doručovatelka přinesla do práce. Vše bylo naprosto báječné.

Andrea Pamětická, Horní Myslová

Andrea Pamětická, Horní Myslová:
Potřebovala jsem jakýmkoliv způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem přála ideální restart. Když jsem na 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm úplnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

Tobiáš Kačmarčík, Vražkov

Tobiáš Kačmarčík, Vražkov:
Chci rezenzovat hned několik plusových vlastností tohoto Eshopu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala milou a příjemnou komunikací, přehledností obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a skvělým zabalením zboží, už při doručení jsem věděl, že vše bude v pořádku. Neposlední bonusem je opravdu nejlevnější cena 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm. Proto chci doporučit jak mojim kamarádům a kamarádům, tak i rodině a dalším lidem. Bravo!

Radek Šťáva, Domašov

Radek Šťáva, Domašov:
Od začátku jsem byl hodně ironický. Ovšem ihned po doručení si mě 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm rychle dostal, je skutečně perfektní. Nemám co negativního bych dodal a to jsem velký reptal. Asi bych malinko přidal na vzhledu, ale jak se říká, deset lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

Adam D: Přišlo to celkem rychle

Marie S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vít D: je to fajné

Jiří H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Graffiti 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt