1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Ztraťte se v uličkách romantické Itálie. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Pavel Kozlíček, Nový Jimramov

Pavel Kozlíček, Nový Jimramov:
1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic nepořizoval, a byl jsem proto hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem pošťačka a předala mi můj 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej objednal pohodlně u noťasu. Úžasná služba.

Zuzana Purketová, Milasín

Zuzana Purketová, Milasín:
Nakupuji na tomto obchodu často. Vždy jsem ráda jak s příjemnou komunikací, tak s produktem, které mi dojde. Vše je pečlivě zabaleno a dodané v nejkratší možné době. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak hezky funguje. A příjemné jednání, vstřícnost a skvělá komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Lukáš Jantula, Kunemil

Lukáš Jantula, Kunemil:
1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou dobu zvažují, že by 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm zakoupily, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Dominik Glocar, Hlincová Hora

Dominik Glocar, Hlincová Hora:
Na tenhle model jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do čtyř dnů po zakoupení jsem ho měl v garáži a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm, který dělá stoprocentně svůj účel. Hodnotím především jeho dobu dodání a kvalitu zpracování. V tomto obchodě nekupují prvně, takže za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Johana M: Tento 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adéla M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie G: Ideální k osmnáctinám :)

Daniela G: já jsem to prostě chtěla

Patrik B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Italská ulička 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt