1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm

1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm

1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Kávová kultura hýbe Českou republikou. Proč této vášni nedat průchod? 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm

Hana Fojtková, Plesná

Hana Fojtková, Plesná:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Nikol Vašátková, Horní Beřkovice

Nikol Vašátková, Horní Beřkovice:
1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm jsou výborné a kvalitní výrobky. Zatím mám nejlepší zkušenosti s produkty. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat pdobné.

Eva Čurejová, Plchovice

Eva Čurejová, Plchovice:
Nejprv mne zaujala jasnost a přehlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání objednaného 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm a super zabalení dodávky, aby zboží nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

Magdaléna Šrailová, Želivsko

Magdaléna Šrailová, Želivsko:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a výdrž. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za hezčí cenu obdobný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je perfektní!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm

Matouš N: 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Richard V: Přišlo to celkem rychle

Simona C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sára R: Je to dostatečné?

Vít G: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Kávová zrna 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt