1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Projděte se pod romantickým antickým sloupořadím. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Linda Hublarová, Hudlice

Linda Hublarová, Hudlice:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro jeden dny, než balíček došel. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s doručovací adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyjasnilo a balík mi přišel. Také jsem skutečně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít více času ho detailněji otestovat a pochlubím se známým.

Jan Branc, Sadová

Jan Branc, Sadová:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm!“ Její chmury se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Ondřej Paľo, Palkovice

Ondřej Paľo, Palkovice:
1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl dost skeptický, přece jen, jak se říká internet snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem změnil po rozbalení balíčku. Moderní vzhled, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Působivé, každému doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Nikolas Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michael V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Antonín K: Přišlo to celkem rychle

Michaela P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denisa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt