1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 374 Kč
Naše cena: 249 Ověřit dostupnost

Vchod jako do westernového salonu Vám vytvoří nová fototapeta s motivem křídlových dveří! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Výrobce: 1Wall

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Viktor Vyvozil, Dílce

, Dílce:
Když jsem váš 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na potřebnější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm spatříla, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Denis Jordanova, Sazená

, Sazená:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, proto jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm mohl být tak dobrý, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Viktorie Bakalářová, Očihov

, Očihov:
Jsem přesvědčená, že 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm, dnes patří na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm v klidu, v klidu domova. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A rada prodejce 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm byla skutečně skvělá. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jasně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Karel P: Přišlo to celkem rychle

Michal P: Jsem ráda, že to mám

Eliška J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Emma Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vít K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt