1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Ve stáji nebo v pokojíčku? S touto tapetou budete na pochybách! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

Jáchym Čtvrtník, Nová Dědina

Jáchym Čtvrtník, Nová Dědina:
1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm jsem objednal po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času srovnávání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mám čekat. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci říct, že mě to nijak nepřekvapilo.  S 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm jsem velice spokojený a určitě bych ho doporučil i ostatním zákazníkům.

Gabriela Bledá, Milínov

Gabriela Bledá, Milínov:
Jestliže by mi před tím kdokoliv tvrdil, že si věcičku objednám, stoprocentně bych byla proti. Avšak v době, kdy se nám s partnerem narodila dcera a já zůstala v domácnosti, docela jsem se sama nudila a zkoušela spoustu nových věcí. A volba padla právě na 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm. V současnosti bych řekla, že jsem měla kliku. Jelikož to je věc, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní velmi spokojená a moc se mi líbí.

Nela Strýčková, Ledce

Nela Strýčková, Ledce:
1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm mohu vřele doporučit všem svým přátelům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že nejen dobře chutná, ale je i hodně dobře cenově dostupný a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a prarodiče. Široké spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Dokonce jsem byla pochválená za mou šikovnost.

Zdeněk Fajkoš, Čakovičky

Zdeněk Fajkoš, Čakovičky:
1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm si v obchodě vyhlédla manželka a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci maminka a nakonec i objednala. Spolu jsme jej pak vybalily a otestovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a manželka bude mít určitě radost. Dcera povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Viktor Hlisnikovský, Myslejovice

Viktor Hlisnikovský, Myslejovice:
1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou pěkně zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a potencionální detaily, které 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm občas lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

Hana L: dobré

Jan D: 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Klára S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tereza S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jáchym M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt