1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm

1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm

1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Světlá elegance vhodná do moderních bytů. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm

Radim Škarpich, Třebelovice

Radim Škarpich, Třebelovice:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit novější 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to i rád. Bratr si koupil právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Alena Kasalická, Bavoryně

Alena Kasalická, Bavoryně:
Byla jsem nákupem skvěle překvapena. Objednaný 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho pěkný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Karel Habarta, Horní Planá

Karel Habarta, Horní Planá:
Není mnoho podobných výrobků jako právě 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této cenové kategorii. 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm splňuje vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o pořízení přemýšlíte. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Barbora Dobrová, Moravecké Pavlovice

Barbora Dobrová, Moravecké Pavlovice:
V pondělí jsem obdržela 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stačila vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm jako perfektní.

Tereza Bouřilová, Janová

Tereza Bouřilová, Janová:
Já jsem na nákup online moc stará, není to věc, ve které bych se orientovala. Popravdě tam umím pouze číst maily a číst zprávy. Ale přítelkyně mi nedávno prozradila, jakým způsobem lze přes internet objednávat a objednala mi tenhle 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm. Přirozeně, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda mi k něčemu bude, jenomže když ho přivezl kurýr a pěkně fungoval, musela mi prozradit jak si produkt objednám sama. Od té doby si ho kupuji s železnou pravidelností, protože je to velmi prvotřídní věc a skutečně moc se mi hodí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 08. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm

Zdeněk S: tak jsem to dostala aje to super

Gabriela J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Samuel J: 110 % spokojenost

Veronika B: dobré

Viktor P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Loft bílý kámen 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt