1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm

1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm

1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Haló. Volá Londýn! Dejte starým dveřím nový šmrnc! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm

Štěpán Vencálek, Mirošov

Štěpán Vencálek, Mirošov:
Na tenhle model jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do dvou dnů po objednání jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm, který dělá spolehlivě svůj účel. Oceňuji především jeho dostupnost a způsob zpracování. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě jasná volba.

Denis Kuzník, Desná

Denis Kuzník, Desná:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm je velmi hezký, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro rodinu. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Aneta Layerová, Malečov

Aneta Layerová, Malečov:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím známým.

Patrik Zahrádka, Žáky

Patrik Zahrádka, Žáky:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně příjemná komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci doručit na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě gratuluji bezvadný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

Alena Roudnická, Nalžovské Hory

Alena Roudnická, Nalžovské Hory:
Krásně provedený 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm, hodí se ke každým barevným šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten dobrý šmrnc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm

Karolína Č: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena Š: nemá chybu

Magdaléna M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Natálie F: děda je z dárku je nadšený

Tadeáš T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Londýnská budka 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt