1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Motiv londýnské telefonní budky nyní na vaší stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641150

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Marek Sosna, Vepříkov

, Vepříkov:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, používám ho už dlouho a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Simona Holaňová, Kruh

, Kruh:
Snažila jsem se potěšit svého přítele vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec obchodu mne ubezpečil, že požadovaný 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm mají skladem a pošlou jej do druhého dne, syn byl z dárku nadšený a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

Hana Grešková, Lahošť

, Lahošť:
U této společnosti nakupuji docela často. Nemám problém jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. Vzhledem k tomu, že v ČR není velká nabídka po těchto 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm, jinou firmu již nehledám. Jejich záporem je jenom delší doba dodání a další vedlejší náklady jako jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, nezbude vám, než si počkat.

Daniela Haldová, Grygov

, Grygov:
1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm u nás ve skladu jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani koruny, kterou jsem za 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm zaplatila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm zakoupily další čtyři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Klára H: Ideální k osmnáctinám :)

Denis K: Jsem ráda, že to mám

Adéla P: Je to dostatečné?

Václav R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristián T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt