1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Motiv londýnské telefonní budky nyní na vaší stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641150

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Marek Sosna, Vepříkov

, Vepříkov:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm šťastný a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nekouká a masovost převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, používám ho už roky a jistě nadále budu. Hezký byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Simona Holaňová, Kruh

, Kruh:
Snažila jsem se potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej zakoupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Prodavač e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm mají skladem a pošlou jej do druhého dne, manžel byl z dárku nadšen a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

Hana Grešková, Lahošť

, Lahošť:
U této firmy objednávám velmi často. Hraje mi do karet jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. Vzhledem k tomu, že v České republice není velká nabídka po těchto 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm, jiný eshop již nehledám. Jejich mínusem je jen delší doba dodání a další druhotné náklady jakož jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít kvalitu levně, budete si muset počkat.

Daniela Haldová, Grygov

, Grygov:
1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm u nás ve skladu jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta investice není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm objednaly další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 02. 2023.

Hodnocení 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Eliška Š: já jsem to prostě chtěla

Tereza N: Ideální k osmnáctinám :)

Klára S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominika G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt