1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Motiv londýnské telefonní budky nyní na vaší stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641150

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Marek Sosna, Vepříkov

, Vepříkov:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nehledí a masovost převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi roky. A právě tento kousek splňuje, používám ho už roky a určitě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

Simona Holaňová, Kruh

, Kruh:
Chtěla jsem potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm mají skladem a zašlou jej do druhého dne, syn byl z dárku nadšený a já jsem moc spokojena, že jsem dobře vybrala.

Hana Grešková, Lahošť

, Lahošť:
U této firmy objednávám docela často. Nemám problém jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že u nás není široká nabídka po těchto 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm, jinou firmu již nehledám. Jejich záporem je jenom delší doba dodání a ostatní vedlejší náklady jakož jsou: balné, cena dopravy. Bohužel pokud chcete mít první jakost za nízkou cenu, musíte se počkat.

Daniela Haldová, Grygov

, Grygov:
1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm u nás v kanceláři jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda vyzkoušet. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Navíc ta investice není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm objednaly další tři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Eva G: Ideální k osmnáctinám :)

Petr R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aneta R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt