1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Motiv londýnské telefonní budky nyní na vaší stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641150

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Marek Sosna, Vepříkov

, Vepříkov:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nehledí a masovost převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tento výrobek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

Simona Holaňová, Kruh

, Kruh:
Snažila jsem se potěšit svého přítele vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej pořídím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu dobře. Zaměstnanec e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm mají skladem a pošlou jej do druhého dne, děda byl z dárku překvapen a já jsem moc ráda, že jsem dobře vybrala.

Hana Grešková, Lahošť

, Lahošť:
U této společnosti nakupuji velmi často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že v České republice není velká nabídka po těchto 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm, jinou firmu již nehledám. Jejich záporem je jenom doba doručení a další vedlejší náklady jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti levně, budete si muset počkat.

Daniela Haldová, Grygov

, Grygov:
1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm u nás v kanceláři jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta cena není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm utratila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm zakoupily další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 07. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Rozálie L: dobré

Aneta K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Lukáš Š: Přišlo to celkem rychle

Michal J: Jsem ráda, že to mám

Zdeněk P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt