1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Ověřit dostupnost

Motiv londýnské telefonní budky nyní na vaší stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166641150

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Marek Sosna, Vepříkov

, Vepříkov:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nekouká a masovost převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy věci vydrželi roky. A právě tohle kousek splňuje, používám ho už dlouho a jistě nadále budu. Hezký byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Simona Holaňová, Kruh

, Kruh:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej zakoupím. Jsem hodně nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu chytře. Zaměstnanec shopu mne ubezpečil, že požadovaný 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm mají skladem a doručí jej do druhého dne, manžel byl z dárku překvapen a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

Hana Grešková, Lahošť

, Lahošť:
U této společnosti pořizuji zboží relativně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že v České republice není pestrá nabídka po těchto 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm, jiný obchod již nehledám. Jejich nevýhodou je jenom pomalejší doprava a ostatní vedlejší výdaje jako jsou: cena balného, cena dopravy. Bohužel pokud vyžadujete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, nezbude vám, než si počkat.

Daniela Haldová, Grygov

, Grygov:
1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm u nás ve skladu jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zážitek. Navíc ta investice není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm zaplatila. S spokojenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm objednaly další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Vanesa S: dobré

Ema V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Amálie L: Tento 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt