1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Motiv londýnské telefonní budky nyní na vaší stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Matouš Syblík, Hostětice

Matouš Syblík, Hostětice:
Než jsem si objednal 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm, tak jsem volal s prodejcem jestli opravdu mají 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm k dispozici. Byl jsem nedůvěřivý, ale zbytečně, brzy na to mi doma zvonil zaměstnanec zásilkové služby. Prvotřídní rychlost přepravy a bezkonkurenční cena.

Petra Baloušková, Chvojenec

Petra Baloušková, Chvojenec:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela podobný model jako je 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabídka konkurenčních firem ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde dodržet. S nákupem jsem pak moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý výrobce by celkově problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost obchodníka. Z počátku jsem se na 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm vyptávala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem nakonec našla spolehlivého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem poradit.

Radim Skupeň, Kryštofovy Hamry

Radim Skupeň, Kryštofovy Hamry:
Stále MEGA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Kamila Cardová, Rynholec

Kamila Cardová, Rynholec:
Toužila jsem se rozhodnout, který 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm objednat. Nabídka ve vašem obchodu je velmi pestrá. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a jsem spokojená. Oceňuji skvělou komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá zákaznice obdržela. Objednávám u vás vždy a budu i opět. Tento 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm je ale zcela perfektní.

Klára Čáslavková, Trhanov

Klára Čáslavková, Trhanov:
Koupila jsem si 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm teprve před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u dveří s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Koukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu podle návodu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak věřím, že spln svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Eva V: nemá chybu

Barbora M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Veronika V: děda je z dárku je nadšený

Tereza K: Ideální k osmnáctinám :)

Jana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt