1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Londýnský dvouposchoďák přímo u Vás doma! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Adéla Frousová, Opařany

Adéla Frousová, Opařany:
V úterý jsem dostala 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stihla otestovat, jestli opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm jako perfektní.

Radek Renda, Bohostice

Radek Renda, Bohostice:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodou přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si přečetl leták, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, takže jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm mohl být tak úžasný, ovšem funkčnost předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Denis Štefanides, Hybrálec

Denis Štefanides, Hybrálec:
1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm mi přišel nepoškozený a bez prodlevy. Bohužel podle popisu, měl 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm přijít ve speciální krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby to nebyl dáreček, vůbec bych se neozval. Bohužel jsem musel, ovšem i tak komunikace byla bezproblémová. Prodejce to mrzelo a obratem mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, je nabídka dopravců. Eshop preferuje jednu firmu, která vyžaduje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Sebastian M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Alena D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Linda P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktor V: tak jsem to dostala aje to super

Kryštof F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt