1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm

1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm

1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Exotika u Vás doma za pár stokorun! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm

Nikolas Pithart, Vysoké Popovice

Nikolas Pithart, Vysoké Popovice:
Šušká se, že dobré perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za normální cenu, příjemná komunikace s eshopem, okamžité doručení do domu, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Amálie Fikoczková, Zábrodí

Amálie Fikoczková, Zábrodí:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Petra Dlabková, Knyk

Petra Dlabková, Knyk:
V momentě, kdy jsem 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm poprvé našla a u něj takhle akční cenu, tak jsem se téměř až lekla. Jenomže řekla jsem si, že zboží otestuji. Naštěstí, protože tato věcička opravdu předčila moje očekávání. Čekala jsem nějaký blbost, ale byla to fakt kvalitní skvělá věcička z příjemného materiálu, kterou využívám téměř každý den! Parádní a cenově přijatelná koupě, takových jsem doposud moc neudělala.

Štěpán Frčka, Jíloviště

Štěpán Frčka, Jíloviště:
Tento 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm jsem si zvolil, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než stejné kousky na podobných obchodech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Lucie Bělohlávková, Bublava

Lucie Bělohlávková, Bublava:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm

Kristián P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kryštof M: je to fajné

Nikol C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ema J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Richard M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Maledivy 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt