1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Navštivte jednu z největších knihoven na světě! Fototapety značky 1Wall nejen pro notorické knihomoly. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

Matouš Dekret, Ostrožská Nová Ves

Matouš Dekret, Ostrožská Nová Ves:
Koupí 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec mohu být spokojen. Nepovažuji se za náročného zákazníka, přesto vyžaduji výkon a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento obchod a jeho produkty mě příjemně překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a očekávání. Potěšilo mě i vzhledové provedení, které je efektivní a pěkné. jistě v blízké době pořídím další produkty.

Jiří Kupčík, Vrcovice

Jiří Kupčík, Vrcovice:
Nejdříve jsem byl dost ironický. Ovšem okamžitě po objednání si mě 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm obratem získal, je opravdu úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý reptal. Asi bych trochu přidal na designu, ale jak se píše, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač čekat.

Johana Stavárková, Pátek

Johana Stavárková, Pátek:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro dva týdny, než balíček došel. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s doručovací adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyjasnilo a balík mi přišel. Také jsem skutečně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít mnoho času ho řádněji vyzkoušet a pochlubím se přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

Markéta M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura E: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ema P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Radek B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristýna M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt