1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč Ověřit dostupnost

Drsní kluci nebo dospělí muži - tapetou s lebkou dotvoří svoje chlapské království k dokonalosti. V designu americké reality show Miami Ink. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu.…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

Ema Jungwirtová, Benátky

Ema Jungwirtová, Benátky:
Doufám, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm dobrý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to perfektní kravál, a co se týká použitelnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní věc. {Tohle|Toto je boží, za který bych celkem nízkou cenu opět dala.

Amálie Gizmanová, Chlebičov

Amálie Gizmanová, Chlebičov:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes net jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento eshop nejdříve prověřila a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od zakoupení. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani tří dni. 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm došel v pořádku. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Jan Terela, Kaliště

Jan Terela, Kaliště:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka přinese z obchodu 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm doma.

Václav Chadt, Bohostice

Václav Chadt, Bohostice:
Potřeboval jsem zakoupit 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku zaslali obratem. BalíčekDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

Oliver S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matyáš Ž: Přišlo to celkem rychle

Josef M: je to fajné

Aleš K: funkční výrobek

Zuzana J: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt