1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm

1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm

1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Dekorace na zeď pro všechny drsné holky a slečny. V designu americké reality show Miami Ink. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm

Denisa Blizňáková, Sedlejov

Denisa Blizňáková, Sedlejov:
Tento 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm jsem hledala klukovi a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za levnou cenu. Našla jsem pár obchodů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po měsíci testování jsme natolik spokojení, že jsme u vás objednali ještě jednu 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm. Synovi se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Andrea Vrtišková, Ostrá

Andrea Vrtišková, Ostrá:
počátkem jsem měla obavy, protože můj kamarád mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí často. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm stál nejlevněji a přesto, že ho přítel pomlouval, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on řekl, že tento výrobek je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, poněvadž jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Karolína Razýmová, Kostelany

Karolína Razýmová, Kostelany:
1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme jako plus zanedbatelnou energetickou náročnost, slušné příslušenství, nehlučný chod. Co však nebylo součástí balení, byl manuál na používání v českém jazyce, a určité prvky nelze vyměnit. Přesto celkově hodnotím na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm

Linda B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna M: děda je z dárku je nadšený

Aleš H: Jsem ráda, že to mám

Johana B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petr B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Miami Ink Růžová lebka 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt