1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Ušatý hrdina baví malé i velké již desítky let. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

Denisa Dontová, Modletice

Denisa Dontová, Modletice:
Tento 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm jsem si vybrala na základě toho, že jsem slyšela recenze že se s ním dobře pracuje, což je zaručeno. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s mandlovou příchutí

Oliver Kotráš, Podmyče

Oliver Kotráš, Podmyče:
Já si zpravidla takové zboží nepořizuji, tohle dělá moje manželka. Ale 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm byl výjimkou, zboží jsem uviděl v tisku a okamžitě jsem si byl jistý, že ho musím mít. Tudíž jsem si udělal ohromnou radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně perfektní věcička a netuším, jak bych bez ní existoval. Bez 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm bych si již nechtěl svůj každodenní stereotyp představit.

Sebastian Randl, Želatovice

Sebastian Randl, Želatovice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na eshopech, oslovil mně váš 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak dobrého! Příští Vánoce se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Viktorie Kurečajová, Všeň

Viktorie Kurečajová, Všeň:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Kristýna Korytárová, Okrouhlo

Kristýna Korytárová, Okrouhlo:
Od chvíle, kdy jsem 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm objednala, jsem se nemohla dočkat, až dorazí. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě během dopravy informovali o stavu nákupu. Nakupující hned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. Navíc jsem zaplatila dopředu, takže informace o obdržení platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm téměř měsíc a nemůžu si ho vynachválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

Viktorie J: Je to dostatečné?

Kryštof H: Jsem ráda, že to mám

Dominika H: Ideální k osmnáctinám :)

Anna J: já jsem to prostě chtěla

Anežka G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt