1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Ušatý hrdina baví malé i velké již desítky let. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

Nikolas Štelc, Černotín

Nikolas Štelc, Černotín:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm, který jsem potřeboval. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně moc spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Nikol Gondková, Narysov

Nikol Gondková, Narysov:
Objednávala jsem tento 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm poprvé. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost doručení, příjemná komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

David Drlík, Škrdlovice

David Drlík, Škrdlovice:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto nákup proběhl velmi hezky a ještě opět díky.

Adéla Kutáková, Švábenice

Adéla Kutáková, Švábenice:
Pořídila jsem si 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm opravdu spěchala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

Richard S: funkční výrobek

Denisa P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Viktorie S: já jsem to prostě chtěla

Andrea V: Je to dostatečné?

Dominika D: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Mickey Mouse retro 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt