1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Když se Vás někdo zeptá, kde leží Burkina Faso, budete hned doma! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

Viktorie Brychcínová, Žacléř

Viktorie Brychcínová, Žacléř:
Tento 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Používám je střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož zatím pracují 100%.

Viktor Bolech, Nové Hrady

Viktor Bolech, Nové Hrady:
Daný 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm měl být překvapením pro moji budoucí manželku. A proto jsem se obrátil prodejce, který nabízel tento 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm, dořešil jsem s nimi dárkový obal a především den, detaily o přepravě. Spolupráce byla velmi příjemná, rychlá. Cena nehrála roli, navzdory tomu, že tuším, že by se 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm dal pořídit výhodněji. Byl to případ, kdy je důležitější úroveň služeb, než 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm. Firma dodržela slovo, mimo jiné přidala upomínkový předmět a z moji nastávající se stala manželka. Opravdu doporučuji tento eshop.

Jáchym Rája, Kuroslepy

Jáchym Rája, Kuroslepy:
Jak jsem spokojený s 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Aleš Zemko, Bořislav

Aleš Zemko, Bořislav:
Tento 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm jsem objednával prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od toho můžu čekat a byl jsem hezky překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale výrobek je úžasný! Takže můžu pouze doporučit. Když přidám klady co se týká rychlosti doručení a balení výrobku, tak jsem opravdu naprosto uspokojen a šťasten, že i slušné obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

Kateřina S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matouš L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jan G: tak jsem to dostala aje to super

Karel C: 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jan F: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt