1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč Ověřit dostupnost

Molo za soumraku coby romantické zákoutí ve Vašem bytě. Papírová fototapeta na celou zeď. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

Richard Bořuta, Veliš

Richard Bořuta, Veliš:
Jen co jsem ho uviděl, okamžitě jsem si byl jistý, že 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně příjemná komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci doručit na jakékoliv z prodejen, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě chválím bezchybný servis a parádní jednání, to se přece cení!

Valerie Randusová, Brumov

Valerie Randusová, Brumov:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm již mají, byly totálně spokojené. Žádná z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového hledala hodně dlouho, nebyl důvod proč dál to dokládat. Všechna moje přání byla na zcela vyslyšena. Opravdu neznám nic úžasnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Veronika Pátíková, Čerčany

Veronika Pátíková, Čerčany:
1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm překvapil, mám ho odtud zakoupený od července a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

Matěj F: tak jsem to dostala aje to super

Jiří G: Celkem jsem spokojený.

Kamila J: nemá chybu

Laura H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Laura J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt