1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Romantické duše potěší decentní fototapeta s motivem mola na vodě. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

Sára Přívarová, Otnice

Sára Přívarová, Otnice:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 3 vteřin se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je krásný vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek vhodné. Za nízký peníz solidní 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Roman Chaloupecký, Rosice

Roman Chaloupecký, Rosice:
Jsem opět zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý obchod a potvrdilo se. Požadovaná zpracování produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru barevné varianty zboží, tak i s jednoduchým ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Nikola Levčíková, Bělá

Nikola Levčíková, Bělá:
1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm mohu vřele doporučit všem svým kamarádům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že celkem dobře vypadá, ale je i velmi dobře cenově dostupný a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho mohla ovládat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a prarodiče. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za svou chytrost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

Alžběta U: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jana S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim B: tak jsem to dostala aje to super

Petr M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt