1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm

1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm

1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Pozor, vlna jako opravdová! Parádní fototapeta nejen do dětského pokoje od značky 1Wall. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm

Lucie Vilčová, Sobotka

Lucie Vilčová, Sobotka:
Já osobně nemám s 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Zvolila jsem ho především proto, že měl online opravdu pozitivní ohlasy a protože několik kolegyň se s ním také setkalo. Máma, navzdory tomu, že byla zprvu mírně rozpačitá, si produkt teď nemůže vynachválit. Pokaždé, když k ní přijedu, tak o produktu mluví a je vážně nadšená.

Sára Ponertová, Březina

Sára Ponertová, Březina:
V pátek jsem obdržela 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stihla vyzkoušet, zda opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm jako super.

Vanesa Hrazdílková, Dřetovice

Vanesa Hrazdílková, Dřetovice:
Do ložnice jsme s manželem vybírali vhodný 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme společně, chceme maximální kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní eshop, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Jana Hanzíková, Světlá nad Sázavou

Jana Hanzíková, Světlá nad Sázavou:
Jako postarší žena se dnes moc nevyznám v tom, co je výhodné. Často dám na zkušenosti kohokoliv zkušenějšího a na testy, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na recenze ostatních a vyplatilo se. 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm používám už pár dní a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také napsat velmi příjemné jednání ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm

Alžběta K: Je to dostatečné?

Dominika C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Barbora O: Ideální k osmnáctinám :)

Nikolas K: 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Mořská vlna 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt