1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Město, které nikdy nespí, nyní máte jako na dlani. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

Kateřina Švarná, Kašava

Kateřina Švarná, Kašava:
Když jsem si ho kupovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm již vlastní, byly absolutně spokojené. Žádná z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco podobného hledala hodně často, nebyl důvod proč dál to dokládat. Všechna moje přání byla na úplně vyslyšena. Přísahám, že neznám nic úžasnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Johana Wiltschová, Dřevohostice

Johana Wiltschová, Dřevohostice:
V pondělí jsem obdržela 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stačila vyzkoušet, jestli opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm jako perfektní.

Viktor Cais, Hostouň

Viktor Cais, Hostouň:
Dobrý 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je tradiční a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm mají vydařené ilustrace, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to měsíce používání. :D

Magdaléna Macourková, Dnešice

Magdaléna Macourková, Dnešice:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Matouš Janša, Strážiště

Matouš Janša, Strážiště:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční obchod a potvrdilo se. Očekávaná zpracování produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty produktu, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

Veronika K: děda je z dárku je nadšený

Johana G: já jsem to prostě chtěla

Adéla G: Je to dostatečné?

Marek T: Jsem ráda, že to mám

Matyáš Ř: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt