1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Pohled jako z letadla Vás zaručeně uklidní a navodí pohodovou atmosféru. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

Daniela Serbousková, Brambory

Daniela Serbousková, Brambory:
Holky, nevím jestli páni někdy něco podobného ocení, ale my si troufám můžeme říct, že tohle je celkem neskutečně dobrý 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm. Tohle je věc, která mi velice všechno usnadnila, a jsem s ní bez výhradně spokojená. Děda se na to sice tváří, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco podobného na webu objevila. Takže jestli některá z vás váhá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

Jaroslav Šrotýř, Hodov

Jaroslav Šrotýř, Hodov:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si dříve nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe docela strádal. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm otestoval a zjistil, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se podobným problémem.

Václav Haviger, Sedloňov

Václav Haviger, Sedloňov:
1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm byl doručen ve stoprocentním stavu a neprodleně. Bohužel na základě nabídky, měl 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby to nebyl dáreček, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto domluva byla bezproblémová. Prodejce se omluvil a ihned mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, byla doprava. Eshop upřednostňuje jedinou společnost, která si účtuje balné. Další finanční prostředky navíc.

Michaela Skalníková, Česká Ves

Michaela Skalníková, Česká Ves:
Hezky provedený 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více zajímavější, dodává ten dobrý šmrnc.

Petra Kupková, Poustka

Petra Kupková, Poustka:
1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm mi doporučila matka jako šikovný prostředek, který skvěle užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu velmi lehce dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko shánět. Stačilo podívat na internetové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem svěží a přesná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

Alena D: Je to dostatečné?

Šárka Š: já jsem to prostě chtěla

Filip B: Jsem ráda, že to mám

Radim S: je to fajné

Tadeáš H: 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt