1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Při pohledu na Vaši novou stěnu nesmíte zapomenout na kávu ! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví.…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640931

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Karolína Záhejská, Ústín

, Ústín:
Jednoho dne jsme se s kolegyněmi v práci dohodly, že si v eshopu objednáme víc zboží na jedno jméno, kvůli úspoře. Já jsem si tehdy zvolila v sortimentu právě tento 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, protože se mi nic jiného nelíbilo. Ale byla to hodně nejlepší volba. Zázraky jsem od něj nevyžadovala, ale byla jsem překvapená. Vynikající kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cenovka, jedním slovem bomba!

Markéta Líčková, Lišice

, Lišice:
1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Filip Fremut, Pchery

, Pchery:
1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, který odpovídal mým náročným kritériím, jsem si pořídil právě na tomto webu. Dlouhodobě spolu spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Bezkonkurenční nabídka, informace o 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, někdy další alternativy, ceny jsou o trochu vyšší, oplátkou však mají špičkového výrobce. Snad jen nepatrnou nevýhodu jsem shledal možnostech dopravy, a zákaznické podpoře. Jinak suma sumárum dávám palec nahoru. Škoda, že takových společností není více.

Tomáš Kopejska, Věchnov

, Věchnov:
Koupeno ze zkušenosti pro 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm ten bružura ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude nahradí ty železon - hned při montáži 1 držák na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo úchyty středu?

Tadeáš Klier, Dobříkov

, Dobříkov:
Ve své práci potřebuji vypadat opravdu pěkně, protože se každý den vídám s klienty. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomto směru mi 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm hodně pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský díl. Jsem spokojený jako už dlouho ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 01. 10. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Kristián K: Přišlo to celkem rychle

David M: funkční výrobek

Sabina M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie K: nemá chybu

Adéla O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt