1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Při pohledu na Vaši novou stěnu nesmíte zapomenout na kávu ! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví.…

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Štěpán Merhaut, Třesov

Štěpán Merhaut, Třesov:
Daný 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm jsem vypátral náhodou v internetovém obchodě. Ohlasy na něj byly vesměs pozitivní, takže jsem si řekl, že to nemusí být velký risk. Přirozeně jsem měl pochyby, to je zřejmě při objednávání v eshopu běžné, ale ve chvíli, kdy mi 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm přivezli domů, přišel jsem na to, že obavy byly zcela zbytečné. Vše zvládá skvěle, opravdu mi pomáhá a nyní jsem opravdu rád, že jsem si ho koupil. Není co dodat!

Nikolas Lech, Zálesí

Nikolas Lech, Zálesí:
Komukoliv bych radil, aby se drželi záznamů v popisu 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech pocházet z nesprávného používání. Tuhle zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm objednal. Používám ho už sedmý měsíc a celkem mu nemohu cokoliv vytknout.

Klára Hokynářová, Hora Svatého Šebestiána

Klára Hokynářová, Hora Svatého Šebestiána:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou něčím úžasné. Shopping je pro mě závislost. Ovšem často potkám špatné eshopy, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě mile překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a rychle bez dlouhých zdržení. I když jste 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala roztomilý dárek. Dobrý shopík.

Tomáš Špringl, Velké Popovice

Tomáš Špringl, Velké Popovice:
S touto 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí záležitosti celkem nešika, nemusel jsem mít obavy s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm pracovat. Používá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Denisa Surmanová, Dolní Loučky

Denisa Surmanová, Dolní Loučky:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem žena, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm nabízeli za výhodnou cenu a slíbili rychlé zaslání, tak jsem se rozhodla. A můžu říct, že jsem ráda, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi výrobek doručen opravdu rychle, perfektně zabalený a já jsem maximálně ráda. Jednoduchý a přehledný eshop je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2019.

Hodnocení 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Nikolas L: je to fajné

Tobiáš Č: Přišlo to celkem rychle

Natálie J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denisa H: Ideální k osmnáctinám :)

Vanesa B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt