1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Při pohledu na Vaši novou stěnu nesmíte zapomenout na kávu ! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví.…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640931

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Karolína Záhejská, Ústín

, Ústín:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si v eshopu objednáme větší množství zboží na jeden nákup, z důvodu úspory. Já jsem si v tom čase vybrala v nabídce právě tento 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, z důvodu, že se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to hodně nejlepší volba. Příliš jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Vysoká kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cena, zkrátka bomba!

Markéta Líčková, Lišice

, Lišice:
1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

Filip Fremut, Pchery

, Pchery:
1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si zakoupil právě u této společnosti. Již dlouho vzájemně spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Skvělá nabídka, popis 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, leckdy další alternativy, cenovky jsou o něco dražší, oplátkou však mají vynikajícího výrobce. A pouze nepatrnou chybičku jsem našel možnostech dopravy, a zákaznické podpoře. Ovšem celkově doporučuji. Bohužel takových prodejců je jen hrstka.

Tomáš Kopejska, Věchnov

, Věchnov:
Koupeno ze zkušenosti pro 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm ten návod ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude použijou ty dřevo - hned při montáži 1 žlábek na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo úchyty středu?

Tadeáš Klier, Dobříkov

, Dobříkov:
Ve své práci hledám vypadat celkem pěkně, protože se denně vídám s zákazníky. Mojim cílem je získat první dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomhle směru mi 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm hodně pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom velký kus. Jsem šťastný jako už dávno nebyl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Jakub F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniela F: Je to dostatečné?

Adam M: Jsem ráda, že to mám

Šimon O: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt