1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Při pohledu na Vaši novou stěnu nesmíte zapomenout na kávu ! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví.…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166640931

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Karolína Záhejská, Ústín

, Ústín:
Jednoho dne jsme se se sousedkami dohodly, že si na internetu koupíme hodně věcí v rámci jednoho nákupu, kvůli úspoře. Já jsem si v tom čase zvolila z nabídky právě tenhle 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, z důvodu, že mě upoutal na první pohled. Ale byla to fakt dobrá volba. Příliš jsem od něj nechtěla, ale překvapil mě. Bezkonkurenční kvalita, rychlé doručení, dobrá cenovka, zkrátka skvělé!

Markéta Líčková, Lišice

, Lišice:
1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Filip Fremut, Pchery

, Pchery:
1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, který splňoval má přísná kritéria, jsem si pořídil právě v tomto eshopu. Dlouhodobě vzájemně spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Bezkonkurenční nabídka, informace o 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm, často jiné typy, ceny jsou o něco vyšší, jenomže mají špičkového výrobce. Snad pouze drobnou chybičku jsem našel možnostech dopravy, a komunikaci. Jinak celkově na eshop nedám dopustit. Bohužel takových prodejců je jen hrstka.

Tomáš Kopejska, Věchnov

, Věchnov:
Koupeno ze zkušenosti pro 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm ten manuál ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude nahradí ty železon - hned při montáži 1 držák na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo žlábky středu?

Tadeáš Klier, Dobříkov

, Dobříkov:
Ve své práci hledám vypadat opravdu pěkně, protože se denně potkávám se s klienty. Mojim cílem je udělat dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomto směru mi 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm moc pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal výšlap tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom obrovský kus. Jsem uspokojený jako už dlouho nebyl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Nikolas H: Celkem jsem spokojený.

Roman M: funkční výrobek

Ema Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika K: dobré

Michael T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Muffiny 158x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt