1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Ukončete výstup a nástup, proměna stěny začíná! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639584

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Daniel Riesner, Kyselka

, Kyselka:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na webu, padl mi do oka váš 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dřív, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Gabriela Charbuláková, Roseč

, Roseč:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Kateřina Petruželková, Budeč

, Budeč:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku prověřila a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně milá a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento produkt objednala a na doručení jsem nečekala ani dva dni. 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm došel v dobrém stavu. Používám ho celkem často a neměnila bych.

Emma Pomezná, Tálín

, Tálín:
1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm je pomocí příjemnému materiálu a modernímu designu ideální jak pro víkend, tak pro den svazující nás pracovními povinnostmi. Kamarádky mi ho závidí, protože díky němu jsem zajímavá a vynikne přesně to, co zvýšit má. Cením si na něm i to, že je snadno dostupný a kdykoliv potřebuji další, není těžké ho koupit. Doručení obvykle proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 10. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Rozálie C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petra P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adéla M: Je to dostatečné?

Viktorie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nela Č: Tento 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt