1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Ukončete výstup a nástup, proměna stěny začíná! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639584

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Daniel Riesner, Kyselka

, Kyselka:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na internetu, oslovil mně váš 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš obchod podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

Gabriela Charbuláková, Roseč

, Roseč:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Kateřina Petruželková, Budeč

, Budeč:
Řeknu Vám, že k nákupům přes net jsem trochu nepřátelská, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi milá a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do dvou dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na dodání jsem nečekala ani dva dni. 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm dorazil v dobrém stavu. Užívám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Emma Pomezná, Tálín

, Tálín:
1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm je pomocí příjemnému materiálu a trendy vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho závidí, protože pomocí němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je snadno sehnatelný a když potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení běžně proběhne do druhého dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 03. 07. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Johana B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Aleš S: Jsem ráda, že to mám

Jiří S: Přišlo to celkem rychle

Klára F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín M: 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt