1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Ukončete výstup a nástup, proměna stěny začíná! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639584

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Daniel Riesner, Kyselka

, Kyselka:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, padl mi do oka váš 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak báječného! Příští narozeniny se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než včera.

Gabriela Charbuláková, Roseč

, Roseč:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Kateřina Petruželková, Budeč

, Budeč:
Řeknu Vám, že k nákupům přes net jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek objednala a na doručení jsem nečekala ani čtyři dni. 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm dorazil v pořádku. Používám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Emma Pomezná, Tálín

, Tálín:
1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm je pomocí měkkému materiálu a trendy vzhledu perfektní jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho závidí, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je snadno sehnatelný a kdykoliv potřebuji nový, není těžké ho koupit. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 05. 2021.

Hodnocení 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Jana H: Ideální k osmnáctinám :)

Radek P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matouš L: Přišlo to celkem rychle

Eliška K: já jsem to prostě chtěla

Karel P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt