1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Ukončete výstup a nástup, proměna stěny začíná! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639584

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Daniel Riesner, Kyselka

, Kyselka:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, padl mi do oka váš 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští narozeniny se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Gabriela Charbuláková, Roseč

, Roseč:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Kateřina Petruželková, Budeč

, Budeč:
Řeknu Vám, že k nákupům přes net jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku prověřila a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi milá a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do tří dnů od zakoupení. Proto jsem si tento výrobek objednala a na doručení jsem nečekala ani pár dni. 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm došel v pořádku. Užívám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Emma Pomezná, Tálín

, Tálín:
1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm je díky měkkému materiálu a modernímu vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kamarádky mi ho závidí, protože pomocí němu jsem zajímavá a vynikne přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je lehce dostupný a když potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2022.

Hodnocení 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Šimon F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eva V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Hana P: dobré

Oliver Š: 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Linda C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt