1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Ověřit dostupnost

Ukončete výstup a nástup, proměna stěny začíná! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Výrobce: 1Wall
EAN: 3700166639584

3 důvody proč prodáváme 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Daniel Riesner, Kyselka

, Kyselka:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na eshopech, zalíbil se mi váš 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak dobrého! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Gabriela Charbuláková, Roseč

, Roseč:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Kateřina Petruželková, Budeč

, Budeč:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes net jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento obchod ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně milá a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do čtyř dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek zakoupila a na doručení jsem nečekala ani čtyři dni. 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm dorazil v pořádku. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Emma Pomezná, Tálín

, Tálín:
1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm je pomocí příjemnému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Přítelkyně mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je lehce sehnatelný a kdykoliv potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení běžně proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 05. 12. 2020.

Hodnocení 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Michaela R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Filip Ž: tak jsem to dostala aje to super

Kamila J: Ideální k osmnáctinám :)

Alena V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára F: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall fototapeta Nástupiště metra 315x232 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt